PpcProtect
Filtruj
zamknij

Dane podstawowe

Pasek czy bransoleta?

Kolory

Wymiary

Szczegóły techniczne

Certyfikat COSC
Model mechanizmu

Funkcje zegarka

Alarm (budzik)
Barometr
Kompas
Otwarty balans
Radio controlled
Termometr
Strefy czasowe
Timer
Wysokościomierz

Nowość
WYPRZEDAŻ
Menu
img

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria lub szukany produkt został już całkowicie wyprzedany i nie ma możliwości jego zamówienia

W przypadku zegarków osobistych nawet najmniejszy detal może wiązać się z decyzją klienta o zakupie danego modelu. Doskonale zdaje sobie z tego sprawę marka czasomierzy Atlantic, której część propozycji z oferty dla mężczyzn prezentujemy w tej kategorii. Jest ona o tyle wyjątkowa i wyróżnia się na tle innych projektów tego szwajcarskiego producenta, gdyż zadbał on o polski akcent w każdym z produktów należących do tej oferty. Detalem tym jest datownik w naszym ojczystym języku, dlatego każdy jego posiadacz może liczyć na polskie nazwy dni tygodnia, zmieniające się na tarczy zegarka.

Warto tu również wspomnieć, że zegarki męskie Atlantic, które należą do tej kategorii, charakteryzują się między innymi:
- klasycznym wyglądem i kontrastem barwy tarczy i wskazówek,
- monochromatyczną paletą kolorystyczną tarcz,
- elegancką stylistyką, która perfekcyjnie dopasuje się do niejednej stylizacji biznesowej,
- wykorzystaniem kwarcowego mechanizmu, dającego zegarkom możliwość bardzo dobrego i precyzyjnego odmierzania czasu,
- obecnością modelów na pasku oraz bransolecie.

Dodatkowo każdy klient, który zdecyduje się na zakup jednego z zegarków Atlantic znajdujących się w tej części naszej oferty, może liczyć na produkt, który: wykorzystuje szkło szafirowe do osłony mechanizmu, posiada klasę wodoszczelności na poziomie 50M, ma możliwość regulacji rozmiaru bransolety, dostępny jest już w ciągu 24 godzin od złożenia zamówienia (z wyjątkiem zegarków oznaczonych dłuższym czasem realizacji). Serdecznie zapraszamy do skorzystania z oferty naszego sklepu internetowego i dziękujemy za Państwa zainteresowanie. Zajmujemy się również renowacją zegarków Atlantic, dlatego nasi klienci mogą zawsze liczyć na kompleksową obsługę i doradztwo zegarmistrzowskie.