Biuro Obsługi Klienta:
Menu
Opcje przeglądania
Dane podstawowe
Koperta - kształt
Więcej filtrów wyszukiwania
Otwarty balans
Możliwość regulacji bransolety
Strefy czasowe
Alarm (budzik)
Kompas
Barometr
Wysokościomierz
Termometr
Timer
Limitacja

Certina Męskie

Cena od do
Dostępny od ręki
Dostępny od ręki
  • -12%
Dostępny od ręki
  • -12%
Dostępny od ręki
  • -12%
3-7 dni
  • -12%
Dostępny od ręki
  • -12%
3-7 dni
  • -12%
Dostępny od ręki
  • -12%
Dostępny od ręki
  • -12%
Dostępny od ręki
  • -12%
Dostępny od ręki
  • -12%

Marka CERTINA od samego początku stawiała na trwałość, jakość, wodoszczelność, długowieczność. Dlatego nie przypadkowo zaadoptowała logo żółwia na deklach swoich zegarków. Zegarki CERTINA niezależnie od tego czy są to klasyczne, mechaniczne czasomierze czy też sportowe, kwarcowe – zawsze spełniają założenia swoich twórców odnośnie jakości za rozsądna cenę. Marka przetrwała wojny światowe, była pionierem w kwestii wstrząsoodporności i wodoszczelności. Zegarki CERTINA towarzyszyły wyprawom w Himalaje, ekspedycjom podwodnym i innym ekstremalnym sytuacjom. Dziś zegarki CERTINA ciszą się uznaniem na całym świecie. Marka często współpracuje ze znanymi sportowcami i uczestniczy w światowych imprezach sportowych jak na przykład WRC.

Kolekcje zegarków można podzielić na cztery główne grupy:

- SPORT – zegarki CERTINA należące do tej grupy są pomyślne głównie (ale nie tylko) o użytkownikach uprawiających sport lub tych którzy lubią sportowe wzornictwo. Znajdziemy tu mnóstwo chronografów w różnym wydaniu. Zegarki będą w wykonaniu stalowym, tytanowym oraz aluminiowym. Część zegarków będzie produkowana na nowoczesnych super dokładnych mechanizmach Precidrive. Dokładność chodu takich mechanizmów sięga do 10 sekund na rok.

-AQUA – to zegarki wodoszczelne do nurkowania. Te zegarki CERTINA mają zakręcane koronki. Klasy wodoszczelności to 200M lub nawet 300M. Masywniejsze koperty pozwalają wytrzymać większe wartości ciśnienia.  Zegarki te posiadają grubą warstwę powłoki fluorescencyjną Super Luminova. Dzięki temu, na głębokości pod wodą godzina wciąż będzie widoczna.

-URBAN – zegarki, które świetnie sprawdzają się na co dzień. W domu, w pracy, na zakupach. Są funkcjonalne i pewne. Marka CERTINA zadbała o wzornictwo w miejskim stylu. Pojawiają się zegarki, które mają mechanizmy rozbudowane o wskaźnik faz księżyca, ozdobne diamenty, masy perłowe w damskich zegarkach oraz złocenia w kolorze różowego złota, które jest bardzo na czasie.

- HERITAGE – sięgnięcie do korzeni marki. Klasyczne, proste zegarki z linii Caimano w konfiguracji kwarcowej jak i mechanicznej. Sztandarowa linia zegarków automatycznych DS-1, również z mechanizmami Powermatic 80. Hertige jest esencją szwajcarskiej sztuki zegarmistrzowskiej. 

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl