MEGA RABAT na dzień Mamy - ważny do 26-V-2019r. Wpisz w koszyku Kupon rabatowy - "MAMA"    

Kupon ważny dla zakupów powyżej 2000zł

Opcje przeglądania
Dostępność
Nowość
WYPRZEDAŻ

MENU

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria.

Zegarki amerykańskiej firmy Ingersoll charakteryzują się wysokiej jakości wykonaniem oraz stylowym i funkcjonalnym wyglądem. Mimo wielu szczegółów i misternych detali pozostają czytelne i dobrze prezentują się na męskim nadgarstku. Forma zegarka odpowiada zarówno strojom oficjalnym jak i codziennemu stylowi. Szeroki wachlarz zegarków pozwoli na dobór zegarka do preferencji i charakteru właściciela. Jest to marka której można zaufać do czego dodatkowo przekonuje dożywotnia gwarancja producenta.

Początki marki Ingersoll sięgają roku 1892. Producent był prekursorem amerykańskiego rynku zegarków męskich. Początkowo zegarki tworzone były ręcznie, jednak przy wsparciu Henry'ego Forda udało się utworzyć linię produkcyjną. Producentom na początku przyświecała idea trafienia ze swoim produktem do jak najszerszego grona odbiorców tworząc hasło „Dollar watch”, co w tamtych czasach stanowiło równowartość dziennego zarobku. Okazało się to strzałem w dziesiątkę i zapewniło ponad milion sprzedanych sztuk. Firma na przestrzeni lat wyprodukowała najmniejszy zegarek świata, pierwszy zegarek świecący w ciemności, pierwszy zegarek przeznaczony typowo do zastosowań militarnych, a także pierwszy tematyczny egzemplarz poświęcony Myszce Miki. Markę reklamował amerykański prezydent Theodore Roosevelt.

Zegarki Ingersoll przez wiele lat przewijały się przez ręce aktorów, piosenkarzy i polityków. Stanowią swoisty symbol amerykańskiej gospodarki.