Biuro Obsługi Klienta:
Opcje przeglądania
Dane podstawowe
Styl zegarka
Koperta - kształt
Koperta - materiał wykonania
Kolor tarczy
Kolor paska/bransolety
Pasek/Bransoleta
Więcej filtrów wyszukiwania
Model mechanizmu
Otwarty balans
Możliwość regulacji bransolety
Typ tarczy
Klasa wodoszczelności
Datownik
Stoper (chronograf)
Strefy czasowe
Alarm (budzik)
Kompas
Barometr
Wysokościomierz
Termometr
Timer
Limitacja
Wysyłka w
TWOJA CENA
  • od
    do
Nowość
WYPRZEDAŻ

POLJOT

Cena od do
Dostępny od ręki
Dostępny od ręki

 

POLJOT jest solidną marką, znaną w 90 krajach świata. Produkuje ona zegarki od roku 1960, a miejscem produkcji stanowi Pierwsza Moskiewska Fabryka Zegarków. Oznacza to zatem, iż wpierw zegarki były radzieckie, dziś zaś ukazują one rosyjską jakość, choć przed rozpadem ZSRR nie były one najlepszej jakości, aczkolwiek każda firma ma swoim żywocie etapy małych nieprawidłowości.

Geneza nazwy jest godna pochwały, mianowicie głównym powodem nazwania markę "POLJOT" jest upamiętnienie pierwszego, załogowego lotu w kosmos. To bardzo ważne osiągnięcie dla ówczesnych władz - misja musiała być dokładnie i skrupulatnie przygotowana. Jakość materiałów musiała być bardzo wysoka. Wszystkie te cechy posiadają urządzenia rosyjskiej firmy. Znajdują się one w czołówce prestiżowych zegarków. Popularność zyskały także dzięki seriom limitowanym z bogato ozdobionymi mechanizmami. Zegarek tej firmy nie powinien zawieść w najmniej oczekiwanych momentach, kiedy każda sekunda jest na wagę złota.

Osoby "starej daty" z pewnością pamiętają pierwsze modele, które wchodziły na rynek PRL-owski. Wówczas był to jeden z lepszych zegarków, dostępnych na rynku w komunistycznej Polsce. Po rozpadzie ZSRR jakość zegarków zdecydowanie wzrosła. Dziś można spotkać na aukcjach klasyczne zegarki, rarytasy robione np. ze złota, do wyboru, do koloru. Cena jednak może odstraszyć niektórych chętnych na zakup, jednak nie jest ona wzięta "z kapelusza", gdyż odzwierciedla ona jakość wykonania zegarka zewnątrz oraz jego mechanizmu. Nie jest to żadna podróbka innych markowych zegarków, tylko produkcja na wykupionych wówczas licencjach, indywidualny pomysł na produkt dla ludu, co prawda z większym zasobem majątkowym. 

W dzisiejszych czasach zegarki te są poszukiwane przez kolekcjonerów marki, którzy potrafią wyłożyć ogromne pieniądze za jeden produkt marki POLJOT. Stały się one tak popularne, że coraz częściej można spotkać na rynku ich podróbki, co świadczy o tym, że marka jest bardzo znana i ceniona. Podróbki różnią się głównie tym iż nie widnieje na  zegarku napis POLJOT oraz nie można doszukać się informacji, iż zostały one wyprodukowane w Rosji, tudzież w Związku Radzieckim.

W naszym sklepie oferujemy oryginalne zegarki popularnej, niegdyś radzieckiej, a dziś rosyjskiej firmy, z oryginalnymi mechanizmami, gdyż zadowolenie klienta z zakupionego produktu jest naszym priorytetem w prowadzeniu działalności sprzedażowej, ponieważ zadowolony klient to usatysfakcjonowany sprzedawca, iż to właśnie on mógł zaoferować szukany produkt.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl