Biuro Obsługi Klienta:

Opcje przeglądania
Dane podstawowe
Styl zegarka
Koperta - kształt
Koperta - materiał wykonania
Kolor paska/bransolety
Pasek/Bransoleta
Szczegółowe dane techniczne rozwiń...
Model mechanizmu
Otwarty balans
Możliwość regulacji bransolety
Klasa wodoszczelności
Datownik
Stoper (chronograf)
Strefy czasowe
Alarm (budzik)
Kompas
Barometr
Wysokościomierz
Termometr
Timer
Limitacja
TWOJA CENA
  • od
    do

W tej kategorii znajdą Państwo jedne z najprostszych, ale również jedne z najbardziej intrygujących zegarków na rękę dla kobiet i mężczyzn. Kolekcja SWATCH - Es War Einmal to bardzo minimalistyczna, ale jednocześnie satysfakcjonująca propozycja dla konsumentów, którzy właśnie takie wzornictwo preferują w swojej codziennej stylizacji. Nie da się również ukryć, że kolorami dominującymi w tym asortymencie są czerń i biel, choć takie odcienie jak żółć, pomarańcz i czerwień także znalazły tu swoje symboliczne miejsce.

Warto zwrócić uwagę na tę część naszego asortymentu również z powodu kilku niuansów technicznych, jakie producent zdecydował się umieścić w tychże modelach:
- kwarcowych mechanizmów sterujących wskazaniem czasu (dzięki temu mają Państwo pewność, iż zegarki te cechują się odpowiednią precyzją działania),
- silikonowych pasków bardzo dobrze korespondujących ze wzornictwem koperty i tarczy,
- wodoszczelnej obudowy mechanizmu klasy 30M,
- wytrzymałego, hesalitowego szkła.

Na wszystkie zegarki z kolekcji SWATCH - Es War Einmal mają Państwo aż 24 miesiące gwarancji. Kupując w naszym sklepie internetowym, klient ma również pewność oryginalności produktu oraz możliwość skorzystania z jego serwisu. Działamy na rynku od wielu lat – jako firma zegarmistrzowska – dlatego jesteśmy w stanie wybrać dla Państwa najlepsze zegarki, najbardziej renomowanych marek, które tak jak my zbudowały swoją popularność na zaufaniu klientów i ciężkiej pracy nad jakością towarów i usług.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl