Biuro Obsługi Klienta:

Opcje przeglądania
Dane podstawowe
Styl zegarka
Koperta - kształt
Koperta - materiał wykonania
Szczegółowe dane techniczne rozwiń...
Model mechanizmu
Otwarty balans
Możliwość regulacji bransolety
Klasa wodoszczelności
Datownik
Stoper (chronograf)
Strefy czasowe
Alarm (budzik)
Kompas
Barometr
Wysokościomierz
Termometr
Timer
Limitacja
TWOJA CENA
  • od
    do

Czym jest kolekcja zegarków SWATCH - Magies D'Hiver? Dla kogo dedykowane są projekty czasomierzy tego renomowanego producenta? Co odróżnia je od innych modeli tej firmy? Odpowiedź na postawione pytania można uzyskać przede wszystkim na podstawie samego wzornictwa, proponowanego przez tę markę. Już na pierwszy rzut oka widać, iż bawią się one konwencją klasyczną i dowolnie mieszają ją z nowoczesnością i prostotą, aby otrzymać nieco stonowany, ale jakże zaskakujący efekt i gwarantowaną satysfakcję klienta, który kupi taki produkt.

Na temat precyzji i jakości wykonania zegarków SWATCH - Magies D'Hiver można by mówić wiele. Nasze opisy produktów doskonale sprawdzają się w tej funkcji, dlatego zapraszamy do zapoznania się z nimi, zanim podejmą Państwo ostateczną decyzję. W tym miejscu pragniemy natomiast zaznaczyć, iż kolekcja ta charakteryzuje się takimi niuansami technicznymi, jak np. wykorzystanie tworzywa sztucznego do stworzenia koperty zegarków, oparcie jego działania na mechanizmie kwarcowym, czy też wykorzystanie bransoletek stalowych oraz pasków sylikonowych jako wykończenie danego modelu.

Niemal każdy produkt z kolekcji SWATCH - Magies D'Hiver wydaje się na swój sposób niewiarygodnie unikalny w swojej prostocie. Operując stonowanymi barwami oraz nietypowymi nadrukami, marce tej udało się stworzyć naprawdę oryginalną serię produktów dla bardzo specyficznego, ale i wymagającego grona klientów. Sposób, w jaki połączono elegancję ze stylem casualowym, zasługuje tu na wyróżnienie – podobnie jak atrakcyjny cennik, który możemy Państwu zaproponować z każdym z modeli znajdujących się w tym asortymencie.

 

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl