Biuro Obsługi Klienta:

Opcje przeglądania
Zegarek Swatch BROSSING GN244 Gent (Power Tracking) Zegarek Swatch BROSSING GN244 Gent (Power Tracking)
Producent: Swatch
TWOJA CENA: 189,00 zł   Twój rabat: -12%
Zegarek Swatch RED FRAME GB290 Gent (Power Tracking) Zegarek Swatch RED FRAME GB290 Gent (Power Tracking)
Producent: Swatch
TWOJA CENA: 206,00 zł   Twój rabat: -12%
Zegarek Swatch RED GRIN GB754 Gent (Power Tracking) Zegarek Swatch RED GRIN GB754 Gent (Power Tracking)
Producent: Swatch
TWOJA CENA: 189,00 zł   Twój rabat: -12%

Prestiż, który można uzyskać, będąc posiadaczem zegarka marki SWATCH, jest powszechnie znanym atutem oferty tego producenta. W tej kategorii prezentujemy Państwu modele należące do kolekcji Power Tracking, przeznaczonej dla osób poszukujących umiarkowanej elegancji, nowoczesnego minimalizmu oraz ciekawych projektów. Oznacza to między innymi, że każdy klient, który zdecyduje się na skorzystanie z tej części naszych propozycji, będzie w stanie znaleźć w niej zarówno modele dla mężczyzn, jak i dla kobiet (nie wspominając już o kilku wariantach uniwersalnych, czyli Unisex).

Warto również zaznaczyć, iż seria Power Tracking marki SWATCH dysponuje zarówno modelami zegarków na pasku, jak i na perfekcyjnie dobranej do tego typu stylistyki bransolecie. W większości propozycji dominuje tu stonowana paleta kolorów, co sprawia, że każdy produkt wygląda na wartościowy oraz doskonale wpisuje się w nowoczesny design tego typu elementów łączących funkcjonalność pomiaru czasu z rolą biżuterii. Największą różnorodnością i unikalnością w tej kolekcji charakteryzują się natomiast projekty tarcz zegarków – również swobodnie żonglujące kształtem i barwą, co paski i bransolety, na których utrzymują się na nadgarstkach swoich użytkowników.

W przypadku kolekcji SWATCH Power Tracking spotykamy wyłącznie okrągły kształt tarczy zegarka, natomiast jeśli chodzi o materiał, z którego została ona wykonana, to klienta ma tu do wyboru stal (klasyczną lub pozłacaną) oraz tworzywo sztuczne. Każdy produkt znajdujący się w tej kategorii działa dzięki mechanizmowi kwarcowemu, zasilanemu bateriami oraz charakteryzuje się zarówno precyzją wskazywań czasu, jak i samego wykonania. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami technicznymi modeli umieszczonych w tej kategorii oraz do składania zamówień!

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl