Biuro Obsługi Klienta:

Opcje przeglądania
Dane podstawowe
Dla kogo
Styl zegarka
Koperta - kształt
Koperta - materiał wykonania
Kolor tarczy
Kolor paska/bransolety
Pasek/Bransoleta
Szczegółowe dane techniczne rozwiń...
Model mechanizmu
Otwarty balans
Możliwość regulacji bransolety
Klasa wodoszczelności
Datownik
Stoper (chronograf)
Strefy czasowe
Alarm (budzik)
Kompas
Barometr
Wysokościomierz
Termometr
Timer
Limitacja
Dostępność
TWOJA CENA
  • od
    do

Zegarki marki SWATCH to nie tylko klasyczne modele wskazówkowe. Producent ten w swoich kolekcjach pokazuje również, iż nie boi się innowacji oraz chętnie adaptuje nową technologię na potrzeby swojej branży oraz projektów. Tak oto powstała seria Touch Zero One, w której nasi klienci mogą znaleźć jeden z wielu smartwatchy, jakie ma do zaproponowania ta firma. Cechą szczególna jest tu natomiast sportowy charakter wzornictwa, jakim posługują się produkty z tej kolekcji – osiągnięto to zarówno przez funkcjonalność zegarka, jak i paletę kolorów oraz dobór materiałów.

Praktyczne zastosowanie smartwatchy z serii Touch Zero One od marki SWATCH pozwala ich użytkownikom na dostęp do takich opcji, jak Trener, liczenie kalorii, przelicznik dystansu na kilometry / mile, Bluetooth, krokomierz, Beach Volley tracker, chronograf, przyspieszeniomierz, dane personalne, data, minutnik, czy też strefa czasowa. Warto tu również wspomnieć, iż zegarki z tej kolekcji posiadają tzw. dotykowe szkło, co czyni je jeszcze bardziej przydatnymi dla osób lubiących sport i aktywny wypoczynek, np. dla ludzi trenujących siatkówkę.

Co się zaś tyczy specyfikacji technicznej oraz materiałów użytych do produkcji smartwatchy z serii Touch Zero One, to koniecznie trzeba tu wymienić:
- bardzo dobrą klasę wodoszczelności na poziomie 30M,
- zastosowanie materiałów odpornych na uszkodzenia (tworzywo sztuczne, silikon, plexi),
- podświetlenie cyfrowego wyświetlacza,
- zapięcie na standardową klamerkę oraz kwarcowy mechanizm zasilany bateriami.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl