Biuro Obsługi Klienta:

Opcje przeglądania
Dane podstawowe
Styl zegarka
Koperta - kształt
Koperta - materiał wykonania
Kolor tarczy
Kolor paska/bransolety
Pasek/Bransoleta
Szczegółowe dane techniczne rozwiń...
Model mechanizmu
Otwarty balans
Możliwość regulacji bransolety
Klasa wodoszczelności
Datownik
Stoper (chronograf)
Strefy czasowe
Alarm (budzik)
Kompas
Barometr
Wysokościomierz
Termometr
Timer
Limitacja
Dostępność
TWOJA CENA
  • od
    do

W tej kategorii znajdą Państwo zegarki SWATCH, które dedykowane są kibicom sportowym. Kolekcja Touch Zero Two została stworzona zarówno z myślą o kobietach, jak i o potrzebach i guście mężczyzn, którzy przedkładają dopingowanie swojej drużyny na żywo, zamiast uczestniczyć w jej sukcesach, śledząc wynik jedynie na ekranie domowego telewizora. Ważną cechą tej serii jest nie tylko wzornictwo oraz nieklasyczny kształt tarczy, ale również fakt, iż znajdą tu Państwo wyłącznie smartwatche. Innowacja ta to natomiast kluczowa cecha tej części naszej oferty, gdy pozwala na zaimplementowanie wielu funkcji przydatnych właśnie entuzjastom dopingowania swojej drużyny na stadionie, hali sportowej lub trybunach boiska na świeżym powietrzu.

Równie duży nacisk, co na atrakcyjny design smartwatchy z kolekcji Touch Zero Two, położono tu na ich funkcjonalność. Dzięki temu użytkownik otrzymuje tu takie opcje, jak między innymi pomiar siły klaskania, ilości oklasków, ilość fal meksykańskich, czy też rankingu aktywności kibiców. Wszystko to uzupełnione o takie klasyczne funkcje, jak krokomierz, licznik kalorii, Bluetooth, dane personalne i dotykowy ekran, sprawia, iż jest to dodatek, który przyda się wielu osobom również na co dzień – marka SWATCH znana jest z tego, że projekty wychodzące z ich pracowni potrafią osiągnąć harmonię z różnymi stylizacjami i odnaleźć się w wielu różnych sytuacjach.

Zagłębiając się w specyfikację smartwatchy SWATCH Touch Zero Two, odnajdą Państwo przede wszystkim takie szczegóły techniczne, jak:
- wysoka klasa wodoszczelności oraz dwuletnia gwarancja niezawodności,
- cyfrowy wyświetlacz wyposażony w podświetlenie oraz posiadający dotykowy ekran ułatwiający jego obsługę,
- odporność na uszkodzenia dzięki dobrej jakości materiałów i spasowaniu elementów zegarków,
- precyzyjny, zasilany przy pomocy baterii mechanizm kwarcowy,
- silikonowy pasek z wygodnym zapięciem.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl