Biuro Obsługi Klienta:

Opcje przeglądania
Dane podstawowe
Styl zegarka
Koperta - kształt
Pasek/Bransoleta
Szczegółowe dane techniczne rozwiń...
Model mechanizmu
Otwarty balans
Możliwość regulacji bransolety
Klasa wodoszczelności
Stoper (chronograf)
Strefy czasowe
Alarm (budzik)
Kompas
Barometr
Wysokościomierz
Termometr
Timer
Limitacja
TWOJA CENA
  • od
    do

Szukają Państwo klasycznego projektu zegarka? Najbardziej do Państwa wyobraźni przemawiają stonowane kolory oraz prosta konstrukcja? Nowoczesność, minimalizm i elegancja powinny się według Państwa mieszać, jeśli chodzi o wzornictwo zegarków na rękę, tworząc tym samym nierzucającą się w oczy, jednak wciąż odczuwaną podświadomie harmonię. Kolekcja Time to Swatch jest niewątpliwie tym, co może zaspokoić Państwa potrzeby – ze swojej strony dołożymy wszelkich starań, aby zamówienie dotarło szybko i bezpiecznie, zawierając oczywiście oryginalny produkt tej marki oraz gwarancję jego niezawodności.

Seria zegarków Time to Swatch to przede wszystkim prosta forma oraz projekty skierowane zarówno do panów, jak i pań. W kilku przypadkach mamy tu nawet do czynienia z modelami Unisex, co zwiększa jedynie możliwość alternatyw dla obu płci. Oprócz tego należy tu wspomnieć, iż konsument otrzymuje w tym przypadku możliwość wyboru pomiędzy dwoma rodzajami pasków (kolekcja ta nie wykorzystuje bransolet) – skórzanym oraz silikonowy.

Jako dystrybutor marki SWATCH doskonale zdajemy sobie również sprawę ze drobiazgowej specyfikacji modeli należących do tej kolekcji. Zainteresować mogą więc Państwa w tym przypadku takie szczegóły, jak:
- kwarcowy mechanizm napędzający upływ czasu w każdym z dostępnych w tej kategorii modeli,
- zastosowanie stali i tworzywa sztucznego jako surowców do wykończenia koperty produktów,
- wykorzystanie plastikowego i mineralnego szkła do osłony tarczy i mechanizmu czasomierzy,
- klasa wodoszczelności 30M oraz 24 miesiące gwarancji,
- atrakcyjny cennik zaczynający się już od niespełna 160 zł.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl