Recenzja Tissot 74 TOUR DE POLOGNE 2017

Już 29 lipca 2017 w sobotę, z krakowskiego rynku, czyli nieopodal naszego sklepu stacjonarnego, wystartuje wyścig kolarski Tour de Pologne. Drugi etap to Tarnowskie Góry i Katowice. Trzeci to Jaworzno i Szczyrk. Kolejny etap to Zawiercie i Zabrze. Piąty etap Olimp Nagawczyna – Rzeszów. Szósty etap Kopalnie Soli „Wieliczka” – Zakopane. I w końcu ostatni etap Bukowina Resort – Bukowina Tatrzańska.

Z tej wyjątkowej okazji marka szwajcarskich zegarków TISSOT wyprodukowała na nasz rodzimy rynek specjalną edycję zegarka. Zegarek nazywa się Tissot T-Race Cycling Tour de Pologne 2017 Special Edition.

Jest to związane z tym, że po raz pierwszy w tym roku TISSOT będzie odmierzał czas podczas największego wyścigu kolarskiego w Polsce. W zeszłym roku marka przejęła patronat nad francuskim Tour De France. Z tej okazji również wyprodukowała pamiątkowe edycje specjalne zegarków.

Wracając jednak na „nasze podwórko” – ów zegarek dedykowany wyścigowi Tour De Pologne posiada wygrawerowane na deklu logo wyścigu. Zegarek został wyprodukowany w barwach grafitu, czerni oraz żółci, tak, aby doskonale korespondować z barwami oficjalnymi wyścigu. Świetnie zabudowane przyciski, unikalnie rozwiązane wskazówki, innowacyjnie rozwiązany bezel, czy też tłoczenie od wewnętrznej strony paska to nietuzinkowe detale, które podkreślają unikalność tego czasomierza. Pasek został wykonany z przyjemnego silikonu – można go łatwo umyć i utrzymać w czystości. Wiele elementów zegarka zostało zainspirowane częściami rowerowymi. Co uważniejsi użytkownicy będą w stanie dostrzec te nawiązujące do tego pięknego sportu inspiracje. Jeśli do tego dodamy legendarną precyzję i prestiż marki TISSOT, oraz nowoczesny, sportowy design, to otrzymamy przepiękny i precyzyjny oraz pamiątkowy zegarek. Ambasadorem tego czasomierza został Czesław Lang, który jest dyrektorem generalnym Lang Team.

Nasz rodzimy wyścig kolarski jest imprezą na skalę światową. Jest on komentowany przez korespondentów zagranicznych i transmitowany prze wiele stacji telewizyjnych. To cała machina medialna, nad którą pracuje setki ludzi, abyśmy mogli emocjonować się do syta tym szalenie ważnym wydarzeniem sportowym. Jak każda impreza sportowa, również Tour De Pologne, nie może się obejść bez kibiców. Zapraszamy serdecznie Państwa do kibicowania naszym kolarzom na trasach wyścigu. Kibice stanowią nierozerwalną część każdego wydarzenia sportowego.

We współczesnych zawodach liczą się setne i tysięczne części sekund, dlatego postawiono na pewnego partnera, na którym zawsze można polegać, tym partnerem jest zegarek Tissot, znany wszystkim miłośnikom zegarków. Marka cieszy się ogromnym uznaniem nie tylko w naszym kraju, ale i na całym świecie. Tissot od dawna był związane i utożsamiany ze sportem. Wielokrotnie odmierzał czas na różnym zawodach, wyścigach i meczach. Warto tutaj wspomnieć o amerykańskiej lidze koszykówki NBA, której marka Tissot również patronuje.

Podobne artykuły

Rankingi zegarków
Cienkie zegarki męskie – najmodniejsze propozycje płaskich czasomierzy!

Zegarki od dawna kojarzą się nie tylko z urządzeniem służącym do określenia, która jest godzina. Dlaczego? Zważywszy na precyzję, z jaką niektóre zostały wykonane – czasomierze stanowią wizytówkę osoby, która je nosi. Czasy się zmieniały, jednak od wynalezienia zegarka, czyli roku 1504 trochę minęło, kiedy wynalazca Peter Henlein umieścił mechanizm zegara w małym pudełku, tworząc […]

Rankingi zegarków
Najdroższy zegarek świata – ile kosztuje i jak wygląda? Ranking

Zegarek to funkcjonalny dodatek, który stanowi także świetny element biżuteryjny. Wydawać by się mogło, że te ekskluzywne modele to wydatek rzędu kilkunastu tysięcy. Dla większości to zawrotna kwota. Jednak najdroższe zegarki wyceniane są nie na kilkadziesiąt tysięcy, nawet nie na kilkaset, a na kilkadziesiąt milionów dolarów. Skąd taka wartość? Akcesoria te, to nie tylko niezwykła precyzja […]

Rankingi zegarków
Ranking zegarków szwajcarskich

1. Certina DS 2 Gent Titanium C024.410.44.081.20 To piękny męski zegarek, produkowany przez uznaną szwajcarską markę Certina, założoną w 1888 roku. Choć zegarki Certina słyną głównie ze sportowego charakteru, DS 2 Gent Titanium to idealnie pasujący do garnituru, klasyczny i elegancki. Jednak dzięki tytanowemu wykończeniu i bransolecie, równie dobrze prezentuje się w causalowej kreacji. Szafirowe szkiełko […]

Rankingi zegarków
Ranking zegarków sportowych

Zegarek sportowy to zarówno świetne uzupełnienie kolekcji posiadanych czasomierzy, jak i bardzo dobry pomysł na zegarek codziennego użytku. To także świetna idea na prezent, szczególnie dla osoby, która nie posiada go jeszcze na swoim nadgarstku. Niektóre z obecnie oferowanych modeli charakteryzują się wręcz legendarną wytrzymałością, a inne bogactwem funkcji, przydatnych podczas aktywności fizycznych. By ułatwić […]

Odpowiedź

*

*

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.