Modne zegarki męskie – TOP 5

Sporo osób ubolewa nad tym, że męska moda w stosunku do tej przeznaczonej dla kobiet, daje o wiele mniej możliwości. Na pierwszy rzut oka może wydawać się to prawdą. Jednak, gdy zagłębimy się nieco w ten temat, okazuje się, że panom również dedykuje się ogrom rozwiązań zgodnych z obecnymi trendami. Co więcej, niektóre obszary modowe przeżyły intensywny rozkwit – wśród nich nie sposób nie wskazać kategorii obejmującej zegarki.

Ogrom różnorodnych propozycji sprawia, że wybór modnych zegarków męskich nie sprawia trudności. W końcu czasomierz był niegdyś głównym atrybutem panów, dlatego nic dziwnego, iż ten obszar daje tyle możliwości. Na jakie najmodniejsze zegarki męskie warto zwrócić uwagę?

Modne zegarki męskie – 5 oryginalnych propozycji

Podążanie za aktualnymi trendami wymaga włożenia nieco wysiłku w poszukiwanie idealnych elementów stroju czy akcesoriów. Aby nieco ułatwić poszukiwania idealnego czasomierza, poniżej zamieściliśmy 5 modeli najmodniejszych zegarków męskich.

5. Citizen BF2013-56PE

Czasomierze wykonane w całości z metalu nigdy nie wychodzą z mody. Podobnie jak złoto – poszczególne sezony wynoszą na piedestał jedynie odmienne kolory tego kruszcu. Dlatego w tym przypadku warto postawić na zegarek Citizen BF2013-56PE. Cała konstrukcja wykonana ze stali jest utrzymana w różnych odcieniach żółtego złota. Dzięki temu czasomierz wygląda bardzo dostojnie i będzie się szczególnie dobrze prezentować na nadgarstkach panów o cieplejszych tonach skóry.

4. Vector Smart VCTR-32-22BK

Nie sposób nie zauważyć, iż technologia również ma spory udział w dzisiejszej modzie. Dlatego w tym zestawieniu nie mogło zabraknąć propozycji nieco bardziej zaawansowanej technicznie. Vector Smart VCTR-32-22BK to smartwatch o minimalistycznym wyglądzie. Jednak niepozorna czarna konstrukcja kryje w sobie sporo możliwości. Wśród funkcji warto wymienić termometr, opcję sterowania odtwarzaczem utworów, zarządzanie powiadomieniami przychodzącymi na telefon, czy śledzenie aktywności fizycznej.

3. Tissot T-complications Squelette

Rozwój technologi i upowszechnienie różnych rozwiązań technicznych sprawiło, że wiele mechanizmów przestało mieć przed ludźmi tajemnic. Podobnie sprawa wygląda z zegarkami. W celu zaspokojenia fascynacji na punkcie działania czasomierzy marka Tissot stworzyła model T-complications Squelette. Ten wyjątkowy egzemplarz daje możliwość zajrzenia do jego wnętrza, nie otwierając pokrywy. Efekt wywołany przez otwartą stalową konstrukcję dopełnia czarny pasek wykonany z wysokogatunkowej skóry.

2. Citizen JY8058-50L

Militaria od zawsze fascynowały obie płcie. Dlaczego więc nie przemycić subtelnych nawiązań do wojskowości do świata mody? Doskonałym przykładem takiego zabiegu jest zegarek Citizen JY8058-50L. Ten limitowany model powstał po to, aby uczcić działalność grupy Blue Angels – elitarnej eskadry należącej do Marynarki USA. Czasomierz otrzymał od producenta stalową kopertę oraz bransoletę. Przyciągającą wzrok tarczę w granatowym odcieniu świetnie dopełniają żółte akcenty.

1. Tissot Tradition T063.610.16.037.00

Moda co jakiś czas odnotowuje wyraźne powroty do klasyki. Nie inaczej dzieje się wśród trendów związanych z zegarkami. Hołd dla zegarmistrzostwa z lat 50. XX wieku stanowi czasomierz Tissot Tradition. Model plasujący się na 1. miejscu to doskonały wybór na formalne lub biznesowe spotkania. Koperta, tarcza oraz indeksy w odcieniach srebra skutecznie zwracają uwagę, natomiast ciemnobrązowy, skórzany pasek dodaje elegancji całości konstrukcji.

Najmodniejsze zegarki męskie – podsumowanie

Moda z jednej strony to nieustanne zmiany i poszukiwanie nowych rozwiązań, jednak z drugiej strony wiele trendów wraca po latach, zachwycając kolejnych użytkowników. Podobnie sytuacja wygląda w branży zegarków. Dlatego warto śledzić aktualne tropy modowe w kontekście czasomierzy, aby zawsze być na topie i zachwycać obserwatorów wokół oryginalnym zegarkiem.