PpcProtect

Chcę naprawić zegarek

ZEGARKI NARĘCZNE ORAZ KIESZONKOWE
 
Naprawy zegarków dokonujemy w naszym salonie w Krakowie przy ul. Szewskiej 12 i właśnie tutaj należy dostarczyć nam swój zegarek, który mamy naprawić. Istnieje możliwość dostarczenia nam zegarka kurierem bądź pocztą, jednak jego odbiór po naprawie, musi nastąpić osobiście.
 
Adres na jaki należy przesłać zegarek: 
FHU PŁONKA
ul. Szewska 12, 31-009 Kraków
 
Niestety ze względu na wiele przykrych przypadków związanych z wysyłką serwisowanych zegarków zmuszeni jesteśmy zrezygnować z odsyłania ich pocztą lub kurierem. 
 
Po otrzymaniu zegarka dokonujemy wyceny naprawy a następnie kontaktujemy się telefonicznie podając cenę oraz termin wykonania serwisu. Po akceptacji przystępujemy do pracy następnie po jej zakończeniu ponownie kontaktujemy się telefonicznie w celu ustalenia terminu odbioru naprawionego zegarka. Jak pisaliśmy powyżej - odbiór zegarka z naprawy musi odbyć się osobiście.
 

ZEGARY ŚCIENNE, KOMINKOWE LUB STOJĄCE

Jeżeli jesteś z Krakowa lub lub mieszkasz w okolicy i chcesz naprawić lub oddać do konserwacji zegar ścienny, stojący lub kominkowy a nie masz go jak dostarczyć do nas ze względu na jego gabaryty bądź też na utrudniony dojazd do rynku to odbierzemy go od Ciebie naszym własnym transportem we wcześniej umówionym terminie! Po naprawie dostarczymy Zegar z powrotem do Ciebie. W celu ustalenia wstępnego terminu odbioru zegarka oraz terminu naprawy prosimy o kontakt

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl