Biuro Obsługi Klienta:

Opcje przeglądania
Model mechanizmu
Strefy czasowe
Alarm (budzik)
Kompas
Barometr
Wysokościomierz
Termometr
Timer
Limitacja
Cena
  • od
    do

Zegarki Calvin Klein  

Na początku 1997 roku, marki Calvin Klein i Swatch Group połączyły swoje siły i wspólnie utworzyły nową markę CK Watch (w Polsce potocznie zwaną CK zegarki). Dzięki tej fuzji na rynku zegarków premierę miały nowoczesne linie czasomierzy oraz powstała całkowicie nowa definicja pojmowania zegarka na rękę jako "akcesorium fashion".

W dniu dzisiejszym firma ma na półkach sprzedażowych ponad 200 ciekawych typów różnego rodzaju zegarków Swiss made i dla Pań i Panów, które są do nabycia w salonach sprzedaży w ponad 60 krajach świata.

W 2004 roku korporacja wypuściła na rynek piękną biżuterię CK, jako efekt wyzwania projektantów i pracy kreatywnego zespołu.

Marka Calvin Klein jest równocześnie ekstremalna, jak i dyskretna. Firma zarządzana przez Arlette Elsę Emch, CK Watch & Jewelry Co. Ltd realizuje rosnące oczekiwania Panów i Pań, którzy są za łączeniem stylów i zostaną wierni minimalnemu i prostemu designowi.

Filozofia marki

“… jesteśmy stworzeni do bycia nowoczesnymi, współczesnymi, wyszukanymi, prostymi, naturalnymi, a często także minimalnymi. I chcemy być sexy w wielkim sensie. Jesteśmy marką, która inspiruje ludzi młodych, niezależnie ile mają lat.”
Calvin Klein

Zegarki Calvin Klein

do góry
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl