• Poznaj naszą historię

  Jako firma zegarmistrzowska istniejemy od 1899 roku. Pierwsi nasi Klienci obsługiwani byli już dwa wieku temu! Możemy poszczycić się ponad 120-letnią tradycją. Istniejemy nieprzerwanie w tym samym miejscu w Krakowie od końca XIX wieku!

  Poznaj naszą historię
 • Recenzje zegarków

  Regularnie publikujemy recenzje zegarków znanych i cenionych marek. Dowiedz się więcej o wybranej serii i sprawdź, czy dany zegarek spełni Twoje oczekiwania.

  Recenzje zegarków
 • Poradniki zegarmistrzowskie

  Zachęcamy do lektury naszych poradników zegarmistrzowskich! Dowiesz się z nich między innymi o budowie zegarków, czy też o zasadach pielęgnacji czasomierzy.

  Poradniki zegarmistrzowskie
 • Renowacje zegarków

  Renowacja starego zegarka to coś więcej niż tylko jego odnowienie. To tchnięcie w niego zupełnie nowego życia doprowadzając zegarek do idealnego wyglądu sprzed lat zachowując przy tym praktycznie wszystkie oryginalne części! 

  Renowacje zegarków

Najnowsze artykuły

Recenzje

Rankingi

Poradniki

Historia naszej firmy sięga 1899 roku

Jako firma zegarmistrzowska istniejemy od 1899 roku. Pierwsi nasi Klienci obsługiwani byli już dwa wieku temu! Możemy poszczycić się ponad 120-letnią tradycją. Istniejemy nieprzerwanie w tym samym miejscu w Krakowie od końca XIX wieku! Zachęcamy do lektury artykułów, które opowiadają o naszej historii.

Certyfikaty

4 pokolenia rodziny Płonka

krakowskich zegarmistrzów