PpcProtect

RENOWACJA ZEGARKÓW

Kompleksowa renowacja zegarków

Korzystając z ogromnego doświadczenia jakie zdobywaliśmy przez 4 pokolenia zegarmistrzów Płonka czyli już prawie 120 lat, poza standardowymi naprawami, zajmujemy się również pełnym odnawianiem starych zegarków. Przeprowadzamy kompleksowe renowacje, które obejmują remont mechanizmurenowację tarczy (cyferblatu), wskazówek oraz koperty (obudowy) zegarka. Podczas obdarowywania Twojego zegarka nowym życiem - wymieniamy również szkło, koronkę, teleskopy oraz pasek, tak aby zegarek po pełnej renowacji wyglądał na absolutnie fabrycznie nowy - dokładnie taki sam jak kiedyś, wiele lat temu!

Renowacja starego zegarka to coś więcej niż tylko jego odnowienie. To tchnięcie w niego zupełnie nowego życia doprowadzając zegarek do idealnego wyglądu sprzed lat zachowując przy tym praktycznie wszystkie oryginalne części! 

Renowacja zegarka to również świetny pomysł na zrobienie komuś niepowtarzalnego i niezapomnianego prezentu. Odnowienie starego zegarka taty, dziadka, męża - to jeden z najpiękniejszych prezentów jakie można dzisiaj podarować bliskiej osobie.

Pozostawiając ogromną wartość sentymentalną starego zegarka, stwarzamy coś niepowtarzalnego od podstaw. Zegarek po renowacji to prawdziwe dzieło sztuki, które "ciągnie oko" każdego, kto zobaczy go na Państwa nadgarstku. To coś tak pięknego i niespotykanego dzisiaj, że nie ma osoby, która widząc go nie spyta z zachwytem oraz lekką zazdrością - "co to jest za zegarek który tak dumnie nosisz na ręce?"


Jak dostarczyć zegarek do renowacji?

W celu dokładnej wyceny renowacji zegarka należy dostarczyć go do naszego salonu przy ul. Szewskiej 12 w Krakowie. Zegarek można do nas wysłać kurierem bądź pocztą, jednak po renowacji należy odebrać go osobiście. Z wielu względów (często bardzo przykrych) nie odsyłamy zegarków po naprawie do naszych Klientów.

Każdy zegarek po naprawie / renowacji musi zostać odebrany osobiścieNie robimy żadnych wyjątków od tej zasady.


Dlaczego nie odsyłamy zegarków po renowacji?

Ponieważ mieliśmy już wiele przypadków, że paczka z odrestaurowanym zegarkiem zaginęła w drodze do naszego Klienta. Klient zostaje pozbawiony bardzo sentymentalnego przedmiotu, którego wartości tak naprawdę nie da się określić, my natomiast nie mamy zapłaty za swoją pracę. Nigdy jeszcze nie spotkaliśmy się z sytuacją, aby Klient, którego zegarek zaginął w transporcie, zapłacił nam za wykonaną pracę, skoro nie otrzymał swojego zegarka. Dodatkowo Klient żąda odszkodowania za swój zegarek. Jeżeli nasuwa się Państwu w tym momencie zdanie: "przecież przesyłka jest ubezpieczona" - to od razu odpowiadamy: "nie" - ubezpieczenie przesyłki ważne jest tylko i wyłącznie na podstawie dokumentu potwierdzającego wartość przesyłki (paragon lub faktura vat). Oczywistym jest, że nasza firma oraz nikt z Państwa nie posiada dowodu zakupu zegarka z lat 50tych... Dodatkowo ubezpieczyć przesyłkę może tylko właściciel ubezpieczanego przedmiotu - czyli Klient. Tak więc odszkodowanie za zgubioną przesyłkę zostaje oddalone zgodnie z literą prawa i jest to jak najbardziej logiczne i uzasadnione, gdyż w innym przypadku można byłoby wpisywać wyimaginowane kwoty przesyłek co doprowadzałoby do sporych nadużyć.


Ile kosztuje kompleksowa renowacja zegarka?

Renowacja zegarków to bardzo skomplikowany i czasochłonny proces. Każda renowacja i naprawa zegarka wyceniana jest przez nas indywidualnie w zależności od stopnia skomplikowania prac. Rozbieżność owych kosztów jest tak duża, iż nie da się ich jednoznacznie określić nawet orientacyjnie. Przeprowadzaliśmy renowacje za kilkaset zł, były też takie za kilka tysięcy.

Nie wyceniamy renowacji "na oko", nie podajemy "widełek" ani też nie określamy "ile tak mniej więcej".

Dodatkowo nie podajemy żadnych kwot, nawet w przybliżeniu, w ewentualnych komentarzach na Facebooku a także na messengerze. Nie udzielamy informacji ile kosztowały nasze renowacje oraz ile zapłacili nasi Klienci za naszą pracę.

Ze względu na ogromną różnorodność uszkodzeń a także nierównomierne zużycia materiałów zegarka (tarczy, wskazówek, koperty, mechanizmu itp) nie jesteśmy w stanie udzielić jednoznacznej odpowiedzi na pytanie "ile kosztuje renowacja", "ile kosztuje odnowienie tarczy" lub "ile kosztuje renowacja koperty" bez wcześniejszego oglądnięcia zdjęć i kontaktu przynajmniej telefonicznego z właścicielem zegarka. Prosimy więc nie zadawać pytań w komentarzach lub poprzez messenger, na które naprawdę nie da się odpowiedzieć.

Dbając o najwyższe standardy naszych usług i jak najdokładniejsze przekazanie informacji o ewentualnych możliwościach i kosztach renowacji, niezbędne jest przesłanie nam Państwa numeru numeru telefonu oraz zdjęć zegarka, który chcą Państwo poddać renowacji. Kontaktujemy się wówczas z Państwem i podczas rozmowy telefonicznej ustalamy zakres prac. Wstępna wycena odbywa się tylko i wyłącznie podczas rozmowy telefonicznej lub też osobiście w naszym salonie. 


Dlaczego odradzamy "oszczędzanie" na renowacji Państwa zegarka?

Przeczytaj tutaj ->


Czy ceny za renowacje są wysokie

Ceny za renowacje w naszej firmie na pewno nie należą do najtańszych, ale są zdecydowanie adekwatne do jakości wykonywanych prac. Można zrobić renowację tanio lub można ją wykonać perfekcyjnie - wybór należy do Ciebie. Jest zapewne wiele firm oferujących niższe ceny, ale my nie konkurujemy ceną. Konkurujemy jakością wykonanej pracy, ponad 120-letnią tradycją, perfekcyjną obsługą Klienta, trwałością nakładanych powłok, perfekcyjnym wykończeniem szczegółów.

Przy tak precyzyjnych pracach jak renowacja oraz przy tak drogich przedmiotach jak zegarki, oraz przy tak sentymentalnych przedmiotach jak pamiątki rodzinne - zawsze zachęcamy do refleksji czy warto jest oszczędzać na jakości?

Zawsze pytamy się naszych Klientów czy chcą mieć wykonaną renowację TANIO czy IDEALNIE PERFEKCYJNIE, gdyż nie da się tego połączyć. Nie od dawna wiadomo, że co tanie to drogie, pozorne oszczędności kończą się zawsze tak jak tutaj

JEŻELI PO NASZEJ WYCENIE DOJDZIESZ DO WNIOSKU,ŻE CHCESZ TANIEJ

WEJDŹ TUTAJ!


Czy Klienci są zadowoleni z naszych usług?

Znalazłem to miejsce w internecie. Przyszedłem z kilkunastoletnim, kinetycznzym zegarkiem Taty-Seiko. W innych punktach mnie zbywali,mówili że drogie części,że sie nie da,że tylko z Japoni mechanizmy. Pan Jan,który mnie obsługiwał powiedział mi co może pójść nie tak przy próbie naprawy,wycenił,i jeszcze na moją prośbę zgodzili się szybciej zająć się zegarkiem,bo to ma być prezent dla Taty na dzień Ojca. Dzisiaj odebrałem,cena nie uległa zmianie,a zegarek po renowacji wygląda jak nowy. Tak się pozyskuje klientów,i darmową szczerą reklamę wśród ludzi. Dzięki jeszcze raz.

⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Szymon Kapcia


Byłem kolejny raz z przeglądem i serwisem zegarka mechanicznego - miło i profesjonalnie. Ale po odbiorze zegarka, po renowacji (też mechanicznego), byłem zachwycony, Polecam

⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Jacek Aleks


Profesjonalna, miła oraz przyjazna obsługa. Pan Filip Płonka to dżentelmen a swoją prace wykonuje z pasją i sercem. Oddałem Panu Filipowid pełnej renowacji, stary zegarek z wartością sentymentalną, i nie potrafię opisać jak bardzo jestem zadowolony z całego przebiegu usługi. Od pierwszego kontaktu internetowego po osobisty odbiór. Bardzo dziękuję!

⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Lukasz Markowski


Wspaniały zakład zegarmistrzowski. Wykonał dla mnie trudną renowacje zegarka po moim wypadku rowerowym. Wyjątkowo miła obsługa. Zasługują na uznanie.

⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Irena Grześ


Robiłem w firmie renowacje starego zegarka.Prace zostały wykonane bardzo starannie.Zegarek jak nowy.Polecam

⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Adam Szymański


Oddałem do renowacji 100-letni, srebrny zegarek kieszonkowy marki "Cyma". Renowacja została wykonana perfekcyjnie. Moją uwagę zwróciła doskonała, profesjonalna obsługa i fantastyczna atmosfera w salonie przy ul. Szewskiej w Krakowie. Piękna tradycja tego miejsca zasługuje na najwyższe uznanie.

⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Zbigniew Lampart


Najwyższa nota! Mam porównanie gdyż renowację starych zegarków zlecałem już w innych warsztatach w Polsce. W Krakowie spotkałem się z przemiłą i profesjonalną obsługą. Praca ukończona w przewidzianym terminie i bez zaskoczenia jeżeli chodzi o cenę. Stareńka Doxa dostała drugie życie. Wygląda niesamowicie efektownie i dołączyła do innych zegarków w mojej kolekcji. Kolejne renowacje - zegarmistrz Płonka w Krakowie. Polecam!

⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Stanisław Dyczkowski


Mój dwudziestoletni zegareczek, znoszony, znoszony i porysowany wyszedł spod ręki zegarmistrza jak nowy. Fachowo doradzono mi co warto zrobić a czego lepiej nie (efekt nie odzwierciedlałby poniesionych koszów). Szczerze polecam tą pracownię - wiedzą co robią i robią to z sercem.

⭐⭐⭐⭐⭐⭐ Maciek Rąk


 

 


Ile trwa kompleksowa renowacja zegarka?

Najczęściej czas jaki potrzebujemy na kompleksową renowację zegarka (tarcza, wskazówki, koperta, mechanizm itp) wynosi od 3 do 5 miesięcy.  Oczywiście w znacznym stopniu zależy to od stopnia skomplikowania naprawy. Zdarzają się sytuacje, kiedy renowacja się przedłuża z przyczyn od nas niezależnych (np. koronawirus). Może być również tak, iż korozja tarczy lub wżery w kopercie są tak głebokie, iż wiele prac przygotowawczych musimy powtarzać kilkukrotnie i wówczas w takich przypadkach czas renowacji może wydłużyć się o kolejnych kilka miesiący. 


GWARANCJA NA WYKONANĄ PRACĘ
 • Na wszystkie odnowione zegarki udzielamy 12-miesięcznej pisemnej gwarancji.
 • Każdy odnowiony zegarek może zostać zapakowany w eleganckie drewniane pudełko

 


Akceptujesz nasze zasady? 

Jeżeli akceptujesz nasze zasady

poniżej znajdziesz dane do wysyłki zegarka:


FHU PŁONKA

ul. Szewska 12

31-009 Kraków, tel

507-197-793


BARDZO WAŻNE:

 • Zapakuj swój zegarek możliwie jak najbezpieczniej, użyj folii bąbelkowej a następnie mocnej taśmy klejącej
 • Umieść zabezpieczony zegarek np w twardym kartonie i dodatkowo zabezpiecz przed ewentualnym przemieszczaniem się zawartości przesyłki (możesz użyć do tego również folii lub starych gazet)
 • Bezpiecznie zaklej karton mocną taśmą klejącą - najlepiej z każdej strony na każdym łączeniu
 • Pamiętaj aby do paczki z zegarkiem obowiązkowo dołączyć swój numer telefonu, oraz krótki opis zakresu prac jaki mamy wykonać

Po otrzymaniu paczki z zegarkiem niezwłocznie dokonujemy wyceny naszych prac, kontaktujemy się z Tobą telefonicznie przedstawiając kilka wariantów naprawy/renowacji oraz podajemy orientacyjny termin zakończenia pracy. 


PRZYNIEŚ NAM KONIECZNIE SWÓJ ZEGAREK

Chcesz, aby Twój zegarek odzyskał blask i zaczął "ciągnąć oko" jak wówczas kiedy czekał na nabywcę, błyszcząc w gablocie sklepowej? Zapraszamy do nas z Twoim zegarkiem. Gwarantujemy, że efekty naszej pracy będą zachwycające a wrażenia przy odbiorze odnowionego zegarka bezcenne i niezapomniane! 

Gwarantujemy, że nie zdajesz sobie sprawy z faktu jak przepiękny zegarek posiadasz. Zobaczysz jak bardzo będzie on zwracał uwagę po tym, kiedy oddasz go na kilka miesięcy w nasze ręce a następnie założysz go na swoją! Twój zegarek jest tego wart a po renowacji będzie wart jeszcze więcej!

Twój zegarek wart jest dużo więcej niż Ci się wydaje ;-) 


Skontaktuj się z nami:

telefon: 507-197-793
Zobacz poniżej jak może wyglądać TWÓJ ZEGAREK:

RENOWACJA POLSKIEGO ZEGARKA WARS


Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

RENOWACJA ZEGARKA ATLANTIC WORLDMASTER EXTRA

 

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowe odnowienie tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowe odnowienie wskazówek
 • Kompleksowe odnowienie koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

ODNOWIENIE ZEGARKA ADRIATICA WORLDCHAMPION EXTRA

 

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

 


  

ODNOWIENIE POLSKIEGO ZEGARKA BŁONIE

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowe odnowienie tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowe odnowienie wskazówek
 • Kompleksowe odnowienie koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Wymiana koronki
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

 


  

RENOWACJA ZEGARKA CYMA

 

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

 


  

RENOWACJA ZEGARKA DELBANA

 

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

 


 

RENOWACJA POLSKIEGO ZEGARKA DUKAT

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

 

RENOWACJA ZEGARKA OMEGA

 

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

 

RENOWACJA ZEGARKA TISSOT SEASTAR

 

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

 


RENOWACJA ZEGARKA ATLANTIC MILANO

 

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

RENOWACJA ZEGARKA ROLEX

 

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła na nowe
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

RENOWACJA ZEGARKA ATLANTIC MILANO

 

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego (świecącego w ciemności)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem oraz uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki (do nastawiania o nakręcania zegarka)
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

RENOWACJA ZEGARKA ATLANTIC VARLDSMASTARUR 

 

Zegarek Atlantic RENOWACJA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego (świecącego w ciemności)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem oraz uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki (do nastawiania o nakręcania zegarka)
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

RENOWACJA ZEGARKA PRECIOSA 

 

Zegarek Atlantic RENOWACJA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) 
 • Kompleksowa renowacja wskazówek 
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Polerowanie szkła w zegarku
 • Renowacja złotej bransolety

RENOWACJA ZEGARKA ATLANTIC WORLDMASTER 17 JEWELS 

 

Zegarek Atlantic RENOWACJA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego (świecącego w ciemności)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem oraz uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki (do nastawiania o nakręcania zegarka)
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

RENOWACJA ZEGARKA ATLANTIC WORLDMASTER 17 JEWELS 

 

Zegarek Atlantic RENOWACJA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego (świecącego w ciemności)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem oraz uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki (do nastawiania o nakręcania zegarka)
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

RENOWACJA ZEGARKA ATLANTIC WORLDMASTER 21 JEWELS ORIGINAL 

 

Zegarek Atlantic RENOWACJA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego (świecącego w ciemności)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem oraz uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki (do nastawiania o nakręcania zegarka)
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

Zegarek LeMania

RENOWACJA ZEGARKA LeMania Chronograph Automatic 

 

Zegarek LeMania MĘSKI CHRONO RENOWACJA
LeMania MĘSKI CHRONO RENOWACJA KRAKÓW

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego (świecącego w ciemności)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz z lakierowaniem oraz uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części, dorobienie zapadek, kalibracja chronografu
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki (do nastawiania o nakręcania zegarka)
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

Zegarek Laco

RENOWACJA MECHANICZNEGO ZEGARKA LACO 

 

Zegarek LACO RENOWACJA
Zegarek LACO RENOWACJA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego (świecącego w ciemności)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz z lakierowaniem oraz uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe (plexi)
 • Wymiana koronki (do nastawiania o nakręcania zegarka)
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

Zegarek DELBANA

RENOWACJA ZEGARKA DELBANA

 

Zegarek DELBANA MĘSKI RENOWACJA
Zegarek DELBANA MĘSKI RENOWACJA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego (świecącego w ciemności)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem oraz uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki (do nastawiania o nakręcania zegarka)
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

ZEGAREK Atlantic

RENOWACJA ZEGARKA ATLANTIC 

 

Zegarek Atlantic RENOWACJA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego (świecącego w ciemności)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem oraz uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki (do nastawiania o nakręcania zegarka)
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach

ZEGAREK DELBANA

RENOWACJA ZEGARKA DELBANA 

 

Zegarek DELBANA RENOWACJA
DELBANA RENOWACJA KRAKÓW

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego (świecącego w ciemności)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem oraz uzupełnieniem materiału fluorescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja koperty (obudowy)
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana oryginalnej koronki (do nastawiania o nakręcania zegarka)
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach
 

Dugena

RENOWACJA ZEGARKA Dugena 

 

Zegarek DUGENA RENOWACJA
DUGENA zegarek męski RENOWACJA KRAKÓW

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu)
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach
 

Atlantic Weltmeister

RENOWACJA ZEGARKA Atlantic Weltmeister 

Zegarek Atlantic WELTMEISTER RENOWACJA
Atlantic WELTMEISTER RENOWACJA KRAKÓW

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz z uzupełnieniem materiału luminescencyjnego
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem oraz uzupełnieniem materiały świecącego w ciemności
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana koronki zegarka na nową
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach
 

P. Buhre

RENOWACJA ZEGARKA P.Buhre 

Zegarek P.Buhre RENOWACJA
Zegarek P.Buhre RENOWACJA KRAKÓW

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz ze złoceniem indeksów
 • Kompleksowa renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana koronki zegarka na nową
 • Zamontowanie unikatowego, nowego skórzanego paska na nowych teleskopach, montowanego na "sztywnych uszach" koperty
 

 Atlantic Worldmaster
Prace nad tym zegarkiem polegała na poprawie nieprofesjonalnej, "domowej" renowacji. Na tarczy widać było nieumiejętne nakładanie warstw począwszy od podkładu do warstwy końcowej - zabezpieczającej, ręcznie robione napisy "cienkopisem", zła czcionka, zły rozmiar itp. Dodatkowo widoczne było bąbelkowanie lakieru, ślady korozji oraz odbarwienia. Wskazówki zamontowane były od nowszej wersji zegarka z innym mechanizmem.  Na temat nieprofesjonalnie przeprowadzanych renowacji szerzej pisaliśmy tutaj. Niestety nie wszystkie błędy udało się wyeliminować, jak np szkodzenie tarczy w okolicy godziny 11. 

RENOWACJA ZEGARKA Atlantic Worldmaster 

Zegarek Atlantic RENOWACJA
ATLANTIC WORLDMASTER RENOWACJA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz ze złoceniem indeksów, uzupełnieniem materiału luminescencyjnego
 • Wymiana wskazówek na odpowiednie, które były oryginalnie zamontowane w zegarku
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana koronki zegarka na nową
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach
 

Nivrel antimagnetic

RENOWACJA ZEGARKA NIVREL ANTIMAGNETIC

Zegarek NIVREL RENOWACJA
ZEGAREK NIVREL - po renowacji

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz ze złoceniem indeksów
 • Pełna renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana koronki zegarka na nową
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach
 

Złoty damski zegarek CERTINA

RENOWACJA DAMSKIEGO ZEGARKA CERTINA

Zegarek CERTINA RENOWACJA
Zegarek CERTINA RENOWACJA KRAKÓW

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz ze złoceniem indeksów
 • Pełna renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana koronki zegarka na nową
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach
 

Męski zegarek Rakieta

RENOWACJA MĘSKIEGO ZEGARKA RAKIETA

Zegarek RAKIETA RENOWACJA
RAKIETA zegarek męski odrestaurowany

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz ze złoceniem indeksów
 • Pełna renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana koronki zegarka na nową
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach
 

Męski zegarek HELVETIA

RENOWACJA MĘSKIEGO ZŁOTEGO ZEGARKA HELVETIA

Zegarek Atlantic RENOWACJA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz ze złoceniem indeksów
 • Pełna renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana koronki zegarka na nową
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach
 

Męski zegarek GLASHUTTE

RENOWACJA MĘSKIEGO ZŁOCONEGO ZEGARKA GLASHUTTE

Zegarek GLASHUTTE RENOWACJA
GLASHUTTE - RENOWACJA ZEGARKA

Prace wykonane przy tym zegarku:

 • Kompleksowa renowacja tarczy (cyferblatu) wraz ze złoceniem indeksów
 • Pełna renowacja wskazówek wraz ze złoceniem
 • Pełny przegląd oraz remont mechanizmu wraz z wymianą zużytych części
 • Kompleksowa renowacja koperty  (złocenie koperty, szlifowanie dekla)
 • Wymiana szkła w zegarku na nowe
 • Wymiana koronki zegarka na nową
 • Zamontowanie nowego skórzanego paska na nowych teleskopach
 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl