PpcProtect

Zegarmistrz On-Line - Wysyłkowa naprawa zegarków

ZEGARMISTRZ on-line - Wysyłkowa naprawa zegarków

Zegarmistrz 0n-line wysyłkowa naprawa zegarków

Zegarmistrz on-line - wysyłkowa naprawa zegarków


 

 • Szukasz zegarmistrz on-line?
 • Chcesz wysłać zegarek do naprawy?
 • W Twoim mieście nie ma zegarmistrza lub ci, którzy są nie mają odpowiednich narzędzi, rozkładają ręce i nie mogą Ci pomóc?

Od tego jesteśmy! Istniejemy na krakowskim rynku już ponad 120 lat. Od 1899 roku zajmujemy się profesjonalnym serwisem zegarmistrzowskim. To fakt, że w 1899 roku, kiedy Józef Płonka ponad 120 lat temu otwierał w Krakowie swój prywatny warsztat zegarmistrzowski, nawet nie marzył o laptopie i internecie, nie było też wówczas wysyłek kurierskich DPD czy paczkomatów, ale dzisiaj żyjemy w tak wspaniałych czasach, że możesz skorzystać z naszych usług nawet jeżeli do Krakowa nie jest Ci po drodze. Jak to zrobić? Kilka prostych kroków:

 1. Wyślij nam zdjęcia swojego zegarka. Najlepiej na  Whatsapp Lub  Messenger Jeżeli nie posiadasz takiej aplikacji wyślij MMS lub mail

 2. Skontaktuj się z nami telefonicznie 507-197-793 i opisz mniej więcej jaki problem występuje z Twoim zegarkiem

 3. Przeczytaj dokładnie informacje na stronie: 
  https://www.zegarmistrz.com/zegarmistrz-krakow

 4. Jeżeli interesuje Cię kompleksowa renowacja zegarka to zajrzyj na tę stronę: 
  https://www.zegarmistrz.com/renowacja-zegarkow-krakow

 5. Jeżeli od razu chcesz nam wysłać (na nasz koszt) swój zegarek to zapoznaj się ze stroną: 
  https://www.zegarmistrz.com/darmowa-wysylka-do-serwisu

 6. Zachęcamy Cię również gorąco do zapoznania się naszą ponad 120-letnią historią 
  https://www.zegarmistrz.com/blog/historia-firmy-certyfikaty-i-dyplomy/


 
WSTĘPNA DIAGNOZA NPRAWY ZEGARKA

Po otrzymaniu od Państwa przesyłki, zegarek przekazywany jest do dyrektora serwisu w celu zdiagnozowania usterki oraz wyceny naprawy. Koszt diagnozy i wyceny wynosi 80 PLN. Koszt ten obowiązuje tylko wówczas kiedy Klient NIE decyduje się na naprawę w naszym serwisie. Gdy Klient zdecyduje się na naprawę, koszt diagnozy i wyceny naprawy zostaje anulowany i nie jest doliczany do ceny usługi. 


 Zegarmistrz - Akceptacja serwisu

  JEŻELI SIĘ DECYDUJESZ NA NAPRAWĘ

W przypadku akceptacji wyceny naprawy informujemy o szacowanym terminie naprawy a zegarek zostaje przyjęty do naszego serwisu i zostaje nadany numer zlecenia. Numer zlecenia serwisowego wysyłamy mailem, sms lub whatsapp. Ustaloną kwotę za naprawę zegarka wpłacasz na nasze konto dopiero po potwierdzeniu zakończenia naprawy. Po zakończeniu serwisu kontaktujemy się telefonicznie, potwierdzamy kwotę, oczekujemy na przelew a następnie po jego zaksięgowaniu ustalamy termin odesłania naprawionego zegarka.   


 Zegarmistrz Kraków

JEŻELI SIĘ NIE ZDECYDUJESZ NA NAPRAWĘ

Jeżeli nie zaakceptujesz wyceny - wówczas prosimy o zapłatę 80zł za diagnozę oraz 20zł za przesyłkę zwrotną. Po zaksięgowaniu wpłaty odsyłamy zegarek na wskazany adres. Nienaprawiony zegarek zostaje odesłany kurierem DPD. 

Dlaczego diagnoza naprawy jest płatna?

Uszkodzenia niedziałających zegarków są naprawdę przeróżne a ich przyczyny jeszcze bardziej ciekawe ;-) Zegarki upadają na posadzkę (nigdy za sprawą właściciela - najczęściej podobno jest to sprawka ich dzieci ;-)), są zalewane morską słoną wodą, moczone pod prysznicem, rozgrzewane w saunach, rozregulowane jazdą na rowerze, nadepnięte przez krowę i z pękniętym szkłem - tak! Naprawdę taką historię słyszeliśmy...

Aby móc rzetelnie określić usterkę w zegarku, zegarmistrz musi poświęcić sporo czasu na demontaż wielu części zegarka, analizę uszkodzeń, zorientować się w możliwościach uzyskania niezbędnych części następnie dokonać uczciwej wyceny całości pracy. Nierzadko dyrektor serwisu spędza nad takimi zleceniami diagnozy kilka do kilkunastu godzin swojej pracy. Stąd też w przypadku braku akceptacji naszej wyceny będziemy prosili o zapłatę symbolicznej, zryczałtowanej kwoty za pracę naszego zegarmistrza. 


 

 GDZIE SIĘ ZNAJDUJEMY?

Nasze salony zegarmistrzowskie zlokalizowane są w Krakowie w najlepszych lokalizacjach:

Zegarmistrz.com 

ul. Szewska 12, 31-009 Kraków

tel: 507-197-793

Zegarmistrz.com

Galeria Kazimierz, ul. Podgórska 34, Kraków

tel: 579-512-553


do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl