Sprawdzenie oryginalności zegarków Kraków

ORZECZENIE ORYGINALNOŚCI ZEGARKÓW

sprawdzenie-oryginalnosci-zegarka

 

GDZIE MOGĘ SPRAWDZIĆ CZY ZEGAREK JEST ORYGNALNY?

Usługę sprawdzenia oryginalności zegarków wykonujemy w naszym salonie zegarmistrzowskim w Krakowie przy ul. Szewskiej 12. Tel: 507-197-793


CZY ORZECZENIE ORYGINALNOŚCI JEST PŁATNE?

A czy wizyta u prywatnego lekarza jest płatna? To nasza praca, jedna z naszych usług. To nasza wiedza i pewnego rodzaju odpowiedzialność. Czy orzeczenie oryginalności "za darmo" miałoby jakąkolwiek wartość? Odpowiadając więc na pytanie czy stwierdzenie oryginalności zegarka jest płatne - tak, takie orzeczenie jest usługą płatną. Jeżeli szukasz darmowej informacji czy Twój zegarek jest oryginalny to musisz wziąć pod uwagę, że za "nic" nie ma "nic".

DLACZEGO USŁUGA SPRAWDZENIA ORYGINALNOŚCI ZEGARKÓW JEST PŁATNA?  

Usługa "ORZECZENIE ORYGINALNOŚCI ZEGARKÓW" wykonywana w naszym salonie zegarmistrzowskim to usługa, po której otrzymujesz dokument z opisem zegarka oraz informacją czy zegarek jest oryginalny czy też nie. Aby sprawdzić zegarek i opisać rzetelnie należy posiadać naprawdę szeroką wiedzę techniczną, handlową oraz specjalistyczną - zegarmistrzowską. To wiedza zdobywana długimi latami a w naszym przypadku - pokoleniami. Dokładnie czteroma pokoleniami rodziny Płonków. Pozostawiając nam zegarek do sprawdzenia oryginalności zlecasz nam usługę, do której podchodzimy niezwykle poważnie. To my wystawiając dokument stwierdzający oryginalność przedmiotu - musimy wziąć pod uwagę ogromną liczbę czynników.  

Dlaczego warto sprawdzić czy zegarek jest oryginalny? Jeżeli masz zamiar kupić zegarek z "'drugiej ręki" i zapłacić za niego kilka lub kilkanaście tysięcy zł - to takie orzeczenie oryginalności daje Ci pewność dobrze wydanych i zainwestowanych pieniędzy lub chroni Cię przed zakupem podróbki! 


ILE KOSZTUJE ORZECZENIE ORYGINALNOŚCI ZEGARKA?

Koszt usługi sprawdzenia oryginalności wraz z dokumentem zwierającym opis produktu to 500zł 


GDZIE MAM PRZYNIĘŚĆ ZEGAREK ABY ZROBIĆ ORZECZENIE?


Zapraszamy do naszego salonu:

Zegarmistrz.com
ul. Szewska 12, Kraków
tel:507-197-793

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl