Wycena zegarków Kraków

WYCENA ZEGARKÓW

Wycena-zegarkow-krakow

 

GDZIE MOGĘ WYCENIĆ ZEGAREK W KRAKOWIE?

Usługę wyceny zegarka możesz wykonać u nas w salonie zegarmistrz.com. Jako specjaliści w zakresie napraw zegarmistrzowskich oraz sprzedaży renomowanych marek zajmujemy się również WYCENĄ ZEGARKÓW.

Jak każdą nasza pracę - wycenę traktujemy poważnie, więc jakakolwiek wycena "na oko", "na gębę", "tak mniej więcej", "a jak się Panu wydaje" - nie wchodzi w grę.

Przychodząc do nas - oczekuj profesjonalnego podejścia. Nie jesteśmy "handlarzyną z targu" tylko profesjonalnym salonem zegarmistrzowskim z tradycją od 1899 roku. 


 


WYCENA ZEGARKÓW - JAK TO ZROBIĆ?

Najlepiej i najpewniej jest przyjść do naszego salonu w Krakowie (adres poniżej) wraz z zegarkiem, który mamy wycenić. Zegarek trzeba będzie pozostawić na jakiś czas. Czas ten uzależniony jest od ilości pracy jaką mamy w danym momencie oraz od stopnia skomplikowania samej pracy związanej z wyceną przedmiotowego zegarka.

WYCENA ZEGARKA Z PRZESŁANYCH ZDJĘĆ - CZY TO MOŻLIWE?

Patrząc czysto teoretycznie jest to możliwe. Aby wycenić zegarek rzetelnie, powinniśmy mieć go fizycznie w ręce. Zdjęcia nie oddają wszystkich szczegółów, które mogą mieć wpływ na finalną wycenę. W przypadku zegarków złotych nie ma możliwości zważenia koperty zegarka itp. Wycena zegarków tylko ze zdjęć jest obarczona sporym ryzykiem błędu, lecz jeżeli jesteś tego świadomy to zasady są następujące: 
1) Wysyłasz do nas zdjęcia, możliwie jak najdokładniejsze, z wielu perspektyw. Jeżeli jest taka możliwość będziemy potrzebowali również zdjęcie mechanizmu. 
2) Dokonujesz wpłaty 500zł na nasze konto
3) Po zaksięgowaniu wpłaty przystępujemy do pracy a jej wyniki przedstawiamy na stosownym dokumencie, który zostaje wysłany do Ciebie mailem.  WYCENA ZEGARKÓW - GDZIE W KRAKOWIE?

ZEGARMISTRZ.COM

ul. Szewska 12, 31-009 Kraków

tel: 507-197-793

sprawdź na mapie

CZY WYCENA ZEGARKÓW JEST PŁATNA?

A czy wizyta u prywatnego lekarza jest płatna? To nasza praca, jedna z naszych usług. To nasza wiedza i pewnego rodzaju odpowiedzialność. Czy wycena zrobiona "za darmo" miałaby jakąkolwiek wartość? Odpowiadając więc na pytanie czy wycena zegarków jest płatna - tak, wycena zegarków jest usługą płatną. 

DLACZEGO USŁUGA WYCENY ZEGARKÓW JEST PŁATNA?  

WYCENA ZEGARKÓW wykonywana w naszym salonie zegarmistrzowskim to usługa, po której otrzymujesz dokument z opisem zegarka wraz z cenami aktualnie obowiązującymi na rynku dla tego modelu. Aby wycenić zegarek rzetelnie należy posiadać naprawdę szeroką wiedzę techniczną, handlową oraz specjalistyczną - zegarmistrzowską. To wiedza zdobywana długimi latami a w naszym przypadku - pokoleniami. Dokładnie czteroma pokoleniami rodziny Płonków. Pozostawiając nam zegarek do wyceny zlecasz nam usługę, do której podchodzimy niezwykle poważnie. Twój zegarek może mieć w sonie o wiele więcej sentymentów niż wartości finansowej, ale może okazać się również, że poza sentymentami oraz wartościami emocjonalnymi i rodzinnymi, posiada także wielką wartość materialną. To my wystawiając dokument stwierdzający szacowaną wartość przedmiotu w danym momencie - musimy wziąć pod uwagę ogromną liczbę czynników wpływających na faktyczną wartość zegarka. Podczas naszej pracy skupiamy się na wartości materialnej, gdyż wartości sentymentalne są niewycenialne. 


ILE KOSZTUJE WYCENA ZEGARKA?

Koszt usługi wyceny zegarka wraz z dokumentem zwierającym opis produktu to 500zł NUMER KONTA DO WPŁAT

22 1090 2590 0000 0001 3412 3150

FHU PŁONKA
ul. Szewska 12, 31-009 Kraków
tel: 507-197-793


 

 

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl