Recenzja Tissot Goldrun

Marka Tissot to wieloletnie doświadczenie w tworzeniu najwyższej jakości szwajcarskich zegarków. Firma produkuje zegarki od 1853 roku w Szwajcarii i w pełni spełnia oczekiwania swoich klientów w wielu krajach na świecie. Zegarki Tissot to niezawodne mechanizmy i wysoka jakość wykonania z troską o najmniejsze szczegóły. Modele z kolekcji damskich i męskich z pewnością zaspokoją nawet najbardziej wymagających klientów.

Tissot Goldrun- zegarki dla najbardziej wymagających

Seria Tissot Goldrun to doskonałej jakości zegarki z 18 karatowego złota. Klasyczny, minimalistyczny styl zegarków z serii Goldrun stanowi ponadczasowy dodatek zarówno dla kobiet i mężczyzn.

Zegarki zostały wyposażone w kwarcowy mechanizm będący gwarancją niezawodności i idealnej precyzji działania oraz szkło szafirowe lub wypukłe szkło hesalitowe (w zależności od modelu).

Szkło szafirowe charakteryzuje się niezwykłą twardością i przejrzystością. Dzięki zastosowaniu go w zegarkach uzyskujemy wysoką odporność na zarysowania i komfortową czytelność tarczy zegarka. Jego twardość nie daje jednak możliwości tworzenia uwypukleń.

Szkło hesalitowe natomiast daje możliwość tworzenia uwypukleń, które nadają zegarkowi nietuzinkową formę. Szkło hesalitowe z powodzeniem można wypolerować w razie pojawienia się drobnych rys. Posiada doskonałą przejrzystość, co umożliwia doskonałą czytelność tarczy.

Koperta zegarka wykonana jest z 18 karatowego żółtego lub różowego złota ( w zależności od modelu). Każdy zegarek z serii został wyposażony w delikatny, dyskretny datownik oraz minimalistyczne indeksy na tarczy. Dzięki temu zegarki te są czytelne i wygodne w użytkowaniu.

Należy zwrócić także uwagę na fakt wykonania zegarków z ponadczasowego materiału, jakim jest złoto. Zakup takiego zegarka stanowi również bardzo dobrą inwestycję w kruszec, który nie traci na swojej wartości i zawsze pozostaje w dobrej cenie.