Recenzja Tissot T-My Lady

Zegarki to jeden ze szwajcarskich produktów, cieszących się na całym świecie renomą niezawodnych i wybitnie precyzyjnych. Marka Tissot od 1853r. podtrzymuje tradycje zawodowego zegarmistrzostwa, oferując swoim klientom modele wyróżniające się wysoką jakością oraz dokładnością za umiarkowaną cenę. Ofertę stanowią przede wszystkim zegarki w stylu klasycznym, które dzięki łatwo wymienianym paskom jak w przypadku T-My Lady, można dopasować do każdej stylizacji.

Tissot T-My Lady to czas zamknięty pod szafirową tarczą, odmierzany kwarcowym mechanizmem
Tarcza zegarka Tissot T-My Lady jest niezwykle wytrzymała na uszkodzenia mechaniczne. Swoją trwałość zawdzięcza szkłu szafirowemu, z którego została wykonana. Oprócz wytrzymałości, szkło szafirowe wyróżnia przejrzystość oraz blask. Nawet po wielu latach noszenia zegarka Tissot, wciąż z łatwością będziemy w stanie odczytać godzinę przy nienagannym wyglądzie tarczy.
Kwarcowy mechanizm zegarków Tissot zasilany ruchem ręki, jest gwarancją precyzyjnego odmierzania czasu przez wiele lat. W modelach T-My Lady zastosowano również sprężynę o 48 godzinnej rezerwie chodu. Oznacza to, że zmagazynowana przez sprężynę energia umożliwia zegarkowi pracę przez 48 godzin bez konieczności ponownego ładowania.

Wierny towarzysz

Dzięki wysokiej klasie wodoszczelności na poziomie 100M, zegarek może towarzyszyć nam nawet podczas kąpieli w basenie czy seansu w saunie. Jest również odporny na przypadkowe zachlapania czy zalanie spowodowane myciem rąk lub deszczem. Wodoszczelność wraz z mocnym zapięciem umożliwia korzystanie z Tissot T-My Lady w nawet najbardziej ekstremalnych warunkach czyniąc go wiernym towarzyszem każdej przygody.