Recenzja Tissot Everytime

Myślałeś o zegarku w stylu lat 60.? Albo budzącym wspomnienia jak poblakłe fotografie z rodzinnego albumu? A może takim, jaki mógł nosić na łańcuszku brodaty angielski dżentelmen w XIX w.? Tissot wychodzi naprzeciw twoim oczekiwaniom i tworzy serię Everytime o uniwersalnym, ponadczasowym pięknie. To zegarki, które rzeczywiście może założyć każdy mężczyzna, o każdej porze dnia (ang. every time – każdy czas). Są ponadczasowe, nawiązują do pięknej historii zegarmistrzostwa i z łatwością dopasują się do eleganckich stylizacji. Zobaczmy, jak Everytime sprawdza się w użyciu.

Różnorodne tarcze zawsze w dobrym tonie

W serii Tissot Everytime masz możliwość wyboru między tarczami klasycznymi i nieco bardziej nowoczesnymi. Czarne bądź białe, ale też jak w modelu T1094073603100 o delikatnym ugrowym zabarwieniu, będą miały kontrastujące indeksy i cyfry rzymskie bądź arabskie. Możesz też zupełnie zrezygnować z cyfrowych oznaczeń godzin i zostać przy dwukolorowej stylistyce w srebrze i bieli (model T1096101103100). W każdym wypadku tarcza będzie cieszyć uniwersalną elegancją, a może i wywoła miłe wspomnienie zegarka z dekad powojennych.

Trwałe materiały i wygodne zapięcia

Wszystkie zegarki w serii wykonano z antyalergicznej stali szlachetnej i umieszczono na bransolecie o gęstym siatkowaniu lub na pasku skórzanym bądź parcianym. Kolory stali okrągłej koperty, w przeważającej części modeli srebrne lub złote, ale też w subtelniejszym odcieniu różowego złota, zapewnią na tyle różnorodności wyboru, że w oparciu o zegarek Everytime będziesz mógł zbudować opowieść o stylu i szacunku do tradycji. W ciekawym modelu T1096103803200 mamy ciemnozielony pasek NATO i cyfry skrojone fontem przypominającym odręczne pismo, tak że czasomierz będzie pasował do jednolicie kolorowych zielonych i niebieskich koszul na cieplejsze dni bez marynarki.

Mechanizm kwarcowy bądź automatyczny, zawsze niezawodny

Część zegarków z serii Everytime wyposażona jest w innowacyjny mechanizm SWISSMATIC z 72-godzinną rezerwą chodu. Nawet przez 3 dni nieużywania zegarka będziesz mógł precyzyjnie odczytać czas! Wiele modeli Everytime używa jednak mechanizmu kwarcowego, który gwarantuje ciągłą, płynną pracę i wymianę baterii co około 2 lata. Ciekawą cechą Tissotów z tej serii jest niewielka waga (poniżej 100 g) i mniejsza średnica (40 mm), przez co sprawdzą się jako dyskretne i wygodne w noszeniu. Takim zegarkiem będziesz mógł ucieszyć też bliską osobę, gdyż część modeli przez niezwykłą subtelność i mniejszy rozmiar nadaje się świetnie dla młodszych panów szukających nawiązań do szyku rodem z przeszłości.

Podstawowa wodoszczelność i dobre szkło

Everytime ma wodoszczelność na poziomie 30M, co oznacza, że pozostaje odporny na zachlapanie czy mycie rąk. Nie można w nim jednak pływać, ani zabrać do wysoko wilgotnego środowiska jak sauna. Pewną rekompensatą za takie ograniczenia wykorzystania jest odporne szafirowe szkło, z którym skutecznie unikniesz zarysowań i obić.

Szwajcarska jakość i cichy urok

Everytime to rzeczywiście seria na każdy czas. Mieszcząc się w podstawowej ofercie Tissota dostarcza nam dobrego mechanizmu automatycznego w przystępnej dla każdego cenie. To wybór dla osób sentymentalnych, które swój model zabiorą na letnią barbakoję (tradycyjne spotkanie przy grillu w południowych stanach Ameryki) albo podkreślą nim nieco ściszony urok tweedowego garnituru na popołudnie w Wenecji. Bardzo dobrze różnorodnym dopasowaniom pomagają kolory tarczy i paski w różnych odcieniach czerni i brązu, a także standardowa bransoleta z ogniwami lub bardziej elegancka, typu mesh.

Korzystna cena i tradycyjny look

Bez wątpienia atutem serii Everytime jest dobra cena, za którą otrzymujesz wysokiej jakości mechanizm i 24-miesięczną gwarancję. Dla każdego, kto poszukuje optymalnego rozwiązania do wsparcia codziennej stylizacji, zegarek taki dostarczy szerokich możliwości i stanie się nieodzownym partnerem wyjść towarzyskich. Z czułością wspominasz zegarek dziadka z 1964 r.? Już dziś możesz mieć na swoim nadgarstku nowoczesny produkt w tym samym stylu i z mniejszą, praktyczną kopertą. Naszym zdaniem warto sięgnąć po sprawdzoną jakość Tissota, który w tej kategorii cenowej nie będzie miał sobie równych.

Tissot Everytime

Zobacz całą kolekcję zegarków Tissot Everytime
ZOBACZ