Biuro Obsługi Klienta:
Opcje przeglądania
Dane podstawowe
Styl zegarka
Koperta - kształt
Kolor paska/bransolety
Pasek/Bransoleta
Więcej filtrów wyszukiwania
Model mechanizmu
Otwarty balans
Możliwość regulacji bransolety
Klasa wodoszczelności
Datownik
Stoper (chronograf)
Strefy czasowe
Alarm (budzik)
Kompas
Barometr
Wysokościomierz
Termometr
Timer
Limitacja
Wysyłka w
Nowość
WYPRZEDAŻ

POZOSTAŁE

Cena od do
Dostępny od ręki
Dostępny od ręki
Dostępny od ręki

Zegarmistrz.com - druga młodość zegarków

Zegarmistrz to tradycja, która swoimi korzeniami sięga aż do roku 1899. Pierwsi nasi klienci zostali obsłużeni dwa wieki temu! To wprost niesamowite do wyobrażenia, lecz gdy Harley - Davidson dopiero próbował swoich sił w pierwszych prototypach motocykli, a Hotel Bristol przyjmował swojego pierwszego gościa, to my - zegarmistrzowie z Krakowa - świętowaliśmy naszą drugą rocznicę założenia! Nasze doświadczenie to fenomen na skalę całego kraju. To także pewność obsługi na najwyższym poziomie, a także gwarancja udziału w czymś wyjątkowym, drogi Kliencie. Przychodząc do nas, poczujesz się cząstką tej 120 letniej tradycji - zapraszamy!


Zegarki pozostałych producentów

Przeprowadzamy profesjonalną renowację zegarków wielu renomowanych marek - między innymi Omega, Tissot, Zenith. W tej kategorii - POZOSTAŁE - nasza oferta obejmuje zaś zegarki innych, mniej znanych producentów, takich jak Wars, Cyma, Delbana czy Girard. Wars to polski producent zegarków. Cyma to jeden z największych szwajcarskich producentów luksusowych zegarków z przełomu XIX i XX wieku, w latach powojennych zmagający się z kryzysem, dzisiaj nieco zapomniany - lecz nie wśród pasjonatów. Girard to zaś bardzo wysoko oceniana przez znawców szwajcarska firma, u nas niedoceniana. W miarę czasu umieszczamy w tej kategorii także całkiem innych producentów - zachęcamy do regularnego sprawdzania tej sekcji, ponieważ codziennie można trafić na coś nowego!


Na czym polega renowacja?

Renowacja zegarków w naszej pracowni zegarmistrzowskiej to proces żmudny i gruntowny, nie pozostawiający absolutnie żadnego pola na jakiekolwiek półśrodki czy oszczędności. Kupując zegarek, któremu nadaliśmy drugą młodość, masz pewność, że dostajesz produkt sprawdzony w dużo dokładniejszy sposób, niż w przypadku zegarków fabrycznie nowych - tam bowiem zawsze istnieje szansa wad fabrycznych, u nas zaś nie ma takiej szansy, gdyż poddajemy gruntownemu badaniu wszystkie elementy urządzenia. Proces każdej renowacji jest inny, każdy egzemplarz wymaga mniejszej, bądź większej odnowy. Podczas przykładowej, standardowej rewitalizacji odnawiamy - jeżeli jest taka potrzeba - tarczę zegarka. Odnowieniu zostaje także poddana koperta. Kompleksowo sprawdzamy także wskazówki - jeśli jest taka potrzeba, następuje ich wymiana, bądź naprawa. Szkło często zostaje wymieniane na nowe, podobnie jak pasek. Dokładnej rewizji zostaje poddawany mechanizm, a w wypadku takiej konieczności zostaje przeprowadzany generalny remont. Zegarek pakujemy w pudełko z ekskluzywnego drewna.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl