PpcProtect
Filtruj
zamknij

Dane podstawowe

Pasek czy bransoleta?

Kolory

Wymiary

Szczegóły techniczne

Certyfikat COSC
Model mechanizmu

Funkcje zegarka

Alarm (budzik)
Barometr
Kompas
Otwarty balans
Radio controlled
Termometr
Strefy czasowe
Timer
Wysokościomierz

Nowość
WYPRZEDAŻ
Menu
img

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria lub szukany produkt został już całkowicie wyprzedany i nie ma możliwości jego zamówienia

Cenisz sobie wyjątkowość? Zależy Ci na zegarku, który nowoczesność będzie łączył z elegancją i klasyką? Jeżeli chcesz, żeby przyciągał uwagę innych i cieszył oko, to koniecznie poznaj dostępne w naszym sklepie zegarki Seiko Astron.

Historia serii Astron sięga aż 1969 roku, kiedy to firma Seiko, jako pierwsza na świecie, wyprodukowała naręczny zegarek kwarcowy. Jego cena była porównywalna do samochodu średniej klasy. Był to jednak ważny krok w rozwoju całej firmy oraz w rozwoju całego zegarmistrzostwa. Japoński producent w kolejnych latach zaprezentował między innymi: pierwszy na świecie chronograf z wyświetlaczem LCD, zegarek z ekranem, na którym można było oglądać telewizję oraz zegarek do nurkowania.

Słowo "Seiko" ma w języku japońskim wiele znaczeń: znakomity, udany, precyzyjny czy wyborny. Każde z nich idealnie określa wszystkie zegarki Seiko Astron. Są to niezwykłe czasomierze, przeznaczone dla wszystkich mężczyzn, którzy każdego dnia wysoko stawiają sobie poprzeczkę. Co jest w nich takiego wyjątkowego? Przede wszystkim to, że cała ich produkcja odbywa się wewnątrz firmy. Seiko nie współpracuje z żadnymi podwykonawcami, dzięki czemu ma pełną kontrolę nad jakością wszystkich swoich produktów. Możesz mieć więc pewność, że wybrany przez Ciebie zegarek będzie charakteryzował się najwyższą jakością zarówno wykonania, jak i użytych w nim materiałów.

Co odróżnia zegarki Seiko Astron od innych? Jako pierwsze na świecie zostały wyposażone w system zasilania energią słoneczną. Pod ich tarczą umieszczone są panele słoneczne przetwarzające energię świetlną w elektryczną, napędzającą cały mechanizm. Energia kumulowana jest również w akumulatorze, który przy pełnym naładowaniu pozwala na działanie zegarka nawet przez 6 miesięcy. Dodatkowo w kopertę tych zegarków wbudowano moduł GPS. Łączy się on na bieżąco z satelitami okrążającymi Ziemię i dzięki temu określa Twoją pozycję, ustalając przy tym aktualną strefę czasową. Z jednej więc strony zegarki te nie wymagają ani nakręcania, ani wymiany baterii. Z drugiej zaś zawsze pokazują aktualną godzinę, niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz. Zegarki te posiadają również tak zwany "wieczny kalendarz", który dostosowuje się do liczby dni w danym miesiącu oraz roku. Dzięki temu rozwiązaniu nie musisz ręcznie zmieniać daty, aż do 28 lutego 2100 roku.

Oferowane przez nasz sklep zegarki Seiko Astron dostępne są w dwóch wersjach: na skórzanym pasku lub na bransolecie, która może być zarówno tytanowa, jak i stalowa. Paski są w kolorze czarnym lub brązowym, natomiast bransoleta w srebrnym. Możesz wybierać również pomiędzy antyalergiczną, lekką, tytanową kopertą lub cięższą, wykonaną z nierdzewnej stali. Użyte w tych zegarkach szkło jest szafirowe, dzięki czemu możesz mieć całkowitą pewność, że nie ulegnie ono ani zniszczeniu, ani zarysowaniu. Dodatkowo każdy z nich posiada 2-letnią gwarancję producenta.

Aktualnie cena tych zegarków nie dorównuje cenie samochodów średniej klasy. Nie będziesz miał więc takiego dylematu, jak mieszkańcy Japonii w 1969 roku, bo możesz sobie pozwolić zarówno na jedno, jak i na drugie. Przeglądając opinie o zegarkach Seiko Astron, w oczy rzuca się jedna rzecz - mianowicie... wszyscy użytkownicy są z nich bardzo zadowoleni i gorąco polecają ich zakup.

Filtruj
Opinie o sklepie (dodaj opinię)
Sklep mogę polecić z czystym sumieniem. Nie dość że mieli najlepszą cenę ze sklepów internetowych (o stacjonarnych nawet nie wspomnę, bo w ogóle nie mogłyby konkurować cenowo), to jeszcze obsługa kompetentna, uprzejma i nastawiona bardzo przychylnie do klienta. Czegóż chcieć więcej - jestem bardzo zadowolona. Więcej...
Monika
Polecam Więcej...
Tctom
Profesjonalna obsługa. Profesjonalny Pan Jan. Jestem zachwycona rozmową a także zegarkiem. TISSOT, granatowy, damski, piękny, cudowny!!! Więcej...
Marzenna