TANIE BUDZIKI KRAKÓW

Tanie BUDZIKI Kraków

Czy budziki przeszły już "do lamusa? Czy wszyscy korzystają z komórek aby się obudzić? Otóż nie! Budziki tak popularne kiedyś są dzisiaj poszukiwanym i pożądanym towarem ale również i deficytowym!

Szukasz taniego i niezawodnego budzika? Zapraszamy do naszego salonu w Krakowie przy ul. Szewskiej 12. Posiadamy w stałej sprzedaży tanie budziki na baterie. Budziki na baterię, nie wymagają żadnego serwisowania. Od momentu zakupu wskazują czas oraz niezawodnie budzą przez wiele lat ;-) 


 

Tani Budzik Kraków - cena

TANIE BUDZIKI KRAKÓW

Cena: 129zł 

TANI DOBRY BUDZIK KRAKÓW

Cena: 149zł

TANIE BUDZIKI RADIOWE KRAKÓW

Cena: 149zł 


 

TANI BUDZIK KRAKÓW - Gdzie kupić?

Zapraszamy do naszego sklepu

Kraków, ul. Szewska 12, tel: 507-197-793


 
CZY TANI BUDZIK JEST DOBRY?

Tanie budziki to dzisiaj towar deficytowy - są poszukiwane przez wielu Klientów. Tanie budziki posiadają japońskie mechanizmy zasilane baterią. Najczęściej są to ogólnodostępne baterie tzw. "paluszki", które można kupić w każdym kiosku lub przy kasie sklepie spożywczym, płacąc przy okazji za codzienne zakupy. Tak więc odpowiadając na pytanie, czy tanie budziki są dobre - odpowiadamy z całą stanowczością, że tak ;-) TANI BUDZIK to naprawdę bardzo dobry wybór :-)

 


CZY TANI BUDZIK JEST GŁOŚNY? CZY GŁOŚNO BUDZI?

Tani głośny budzik - tak to jest możliwe! Budziki sprzedawane przez nas "obudzą umarłego". W niektórych modelach jest taka magiczna funkcja, że można nawet regulować głośność budzenia ;-) Tylko trzeba uważać, aby nie ustawić za cicho - wówczas zegarmistrz.com nie bierze odpowiedzialności za spóźnienie się do pracy ;-)  TANIE BUDZIKI - GWARANCJA
 

Bierzemy pełną odpowiedzialność za sprzedawany towar - dlatego też udzielamy pełnoprawnej gwarancji na każdy budzik, czy jest on drogi, czy tani - nie ma to żadnej różnicy.
 


 

Zegarmistrz.com - Oferujemy w naszym sklepie tanie, japońskie budziki na baterie. Zegarki praktycznie nie do zdarcia a tak naprawdę za grosze ;-)  Co sprzedajemy? 


  • Tanie dobre budziki
  • Tanie budziki elektroniczne
  • Tanie głośne budziki

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl