Zegarki do 500 zł

Zegarki do 500 zł

Chcąc kupić pierwszy zegarek zazwyczaj mamy dylemat odnośnie kwoty, którą na ten zakup przeznaczyć. Rozbieżność cenowa w tej branży jest ogromna, wszystko zależy od funkcji, które dany zegarek ma posiadać. Nie warto pod uwagę brać tych najtańszych i najdroższych. Można za to skupić się na średniej półce cenowej.

Zegarek naręczny, który mamy zamiar kupić jest przedmiotem, który będzie nam służyć przez najbliższe kilkanaście lat. Dlatego skupmy się na średniej półce cenowej zegarków, która wynosi 500zł. Za tą kwotę można już z powodzeniem kupić czasomierz tradycyjny, z manualnym mechanizmem jak i pięknymi detalami. Poniżej znajduje się lista zegarków, które cechują się prostym i klasycznym wzornictwem.

Zegarki SEIKO

Jest to jedna z najbardziej popularnych japońskich marek zegarków naręcznych. Użytkownicy cenią ją za solidne wykonane, ponadczasowe wzornictwo oraz innowacje. W aktualnej ofercie tego producenta znajdziemy zegarki do 500 zł, które zostały wyposażone w mechanizm kwarcowy.

Zegarki CITIZEN

Ta marka zegarków również wywodzi się z Japonii. To właśnie ta firma wykorzystała innowacyjną technologię „Eco-Drive”, eliminując tym samym baterie z zegarków kwarcowych. Mając do dyspozycji 500 złotych kupimy już piękny zegarek naręczny tej firmy.

Zegarki ORIENT

Kolejną firmą, która zwróciła moją uwagę to ORIENT, która korzenie ma także w Japonii. Cena zegarków tej marki ma się w, 100% do jakości ich wykonania. Posiadają one bogate wzornictwo, co sprawia, że każdy znajdzie odpowiedni zegarek dla siebie.

Zegarki ADRIATICA

Jest to szwajcarska firma, która popularnością cieszy się od wielu lat. Swoim klientom oferuje zegarki o prostym i ponadczasowym wzornictwie. Także cenowo jest wszystko do przyjęcia. W ubiegłej dekadzie były to najpopularniejsze zegarki w Polsce. Tutaj bez najmniejszego problemu znajdziemy zegarek do 500 złotych i wybór będzie bardzo szeroki.

Zegarki Festina

Zegarki tej marki głównie kojarzone są ze sportowym wzornictwem. Dlatego te zegarki przeznaczone są w głównej mierze dla osób, które są aktywnie fizycznie. Za 500 zł. Kupimy już bardzo ładny zegarek, który posiada wiele różnych i przydatnych funkcji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl