Zegarki z datownikiem

Zegarki z datownikiem stanowią całkiem nowe spojrzenie na świat czasomierzy, nie tylko informując nas o godzinie czy minucie, lecz również i dacie. Świetne dla podróżników, doskonałe są także dla osób, którym dni upływają w zbyt szybkim tempie! Doskonała jakość każdego z produktów sprawia, że zegarek z datownikiem zakupiony w naszym sklepie ma swoją duszę oraz niepowtarzalny charakter i styl.

Co znajdziesz w tej kategorii? Przede wszystkim ponadczasowe, niezawodne dzieła sztuki, które onieśmielają swoim pięknem, czasem skromnym, czasem wręcz przeciwnie: krzyczącym, by zwrócić nań uwagę. To właśnie ta różnorodność stanowi o wyjątkowości zegarków tego typu.

Zegarek z datownikiem może być nowoczesny: cyfrowy datownik z modelu Casio G-SHOCK DW-5600LU-2ER świetnie sprawdzi się w nowoczesnym otoczeniu, lecz przecież większość z nas kojarzy je z seriali i filmów, z lat 80. Praktycznie niezniszczalne, te elektroniczne zegarki wyposażone są w wiele nowoczesnych funkcji, między innymi alarm czy stoper. Ponadczasowość na zawsze wpisała w metrykę zegarków z serii Casio G-SHOCK. W przypadku innych modeli oferowanych w sklepie, nie jest inaczej. Przykładem są zegarki z serii Doxa.

Każdy zegarek z datownikiem szwajcarskiej manufaktury Doxa  jest absolutnym szczytem elegancji i dobrego smaku. Doxa Vintage to seria charakteryzująca się okrągłą kopertą ze złota, o wspaniałym, szampańskim odcieniu. Hesalitowe szkło jest niezwykle odporne na zarysowania, zachowując przy tym grację i elegancję klasycznych rozwiązań. Są one uwielbiane przez miłośników zegarków właśnie ze względu na swoją bezkompromisowość. Doxa swoje największe sukcesy święciła w latach powojennych.

Warto pamiętać również o specjalnych typach zegarków. Specjalna seria zegarków na łańcuszku Tissot dedykowana jest pielęgniarkom i innym pracownikom służby zdrowia. Delikatność podkreślana jest przez śnieżnobiałą biel tarczy, z charakterystycznym akcentem w postaci czerwonego krzyża. Ten wyjątkowy, niekonwencjonalny zegarek prezentuje się w całej gracji przypięty do pielęgniarskiego fartucha.

Także zegarki Casio wyposażane są w datowniki. Seria sportowych zegarków Casio Edifice jest dynamiczna i pełna wigoru, przyciąga wzrok i zapada w pamięć. Wodoszczelność, chronograf, podświetlenie w technologii LED to tylko kilka spośród szeregu wyjątkowych atutów w zanadrzu tej świetnej serii.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl