Zegarki z fazami księżyca

Chcąc na bieżąco śledzić precyzyjne położenie satelity na niebie, warto sięgnąć po starannie wykonany zegarek z fazami księżyca. Być może nie wszyscy wiedzą, ale tego typu czasomierze początkowo były dedykowane przede wszystkim załogom łodzi podwodnych, gdyż znajdując się pod wodą, rozróżnienie doby nie należało do najłatwiejszych zadań. Wraz z biegiem czasu po modele wskazujące lokalizację Srebrnego Globu coraz częściej zaczęły sięgać osoby, których praca lub hobby była związana z cyklem księżycowym.

Jakie zegarki z fazami księżyca posiadamy w ofercie?

Nasz asortyment obejmuje szeroką gamę solidnie wykonanych czasomierzy wyposażonych w funkcję wskazywania aktualnej fazy księżyca, które mogą stanowić idealną propozycję zarówno dla kobiet, jak i dla mężczyzn. Osobom poszukującym produktów trwałych i jednocześnie dobrze się prezentujących na dłoni, możemy zaproponować, chociażby klasyczny zegarek z fazami księżyca marki Casio, który charakteryzuje się unikalnym na cały świat systemem wstrząsoodpornym opracowanym przez japońskiego producenta. Model ten dodatkowo jest wspomagany przez wiele innych nowatorskich rozwiązań, w tym między innymi zasilanie energią słoneczną oraz cyfrowy kompas. Czasomierz wyposażony w takie funkcje z całą pewnością sprosta oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających użytkowników.

Osobom, które cenią sobie połączenie nowoczesnego wyglądu z odrobiną elegancji, możemy natomiast zaoferować zegarek z fazami księżyca uznanej amerykańskiej marki Fossil, która funkcjonuje na rynku nieprzerwanie od lat osiemdziesiątych XX wieku. Model tego producenta przykuwa uwagę nie tylko wyjątkowo pieczołowitym wykonaniem, z dbałością o najmniejsze detale, ale także wieloma zaawansowanymi funkcjami. Czasomierz wskazuje aktualne położenie satelity na niebie, a dodatkowo może sygnalizować połączenie przychodzące lub wiadomość sms, przeliczać kalorie oraz łączyć się z telefonem przez Bluetooth.

Czym wyróżniają się nasze czasomierze?

Wszystkie dostępne w naszej ofercie zegarki z fazami księżyca mogą stanowić idealną propozycję dla osób, które poszukują dodatku pozwalającego w prosty i szybki sposób sprawdzić, w jakiej fazie aktualnie znajduje się księżyc. To, co wyróżnia oferowane przez nas produkty, to między innymi wykonanie przy użyciu starannie wyselekcjonowanych komponentów, wysoka odporność na korozję oraz doskonała wytrzymałość. Każdy z prezentowanych w tej kategorii czasomierzy został wyposażony w mechanizm charakteryzujący się bardzo dużą dokładnością chodu.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl