PpcProtect
Filtruj
zamknij

Dane podstawowe

Pasek czy bransoleta?

Kolory

Wymiary

Szczegóły techniczne

Certyfikat COSC
Model mechanizmu

Funkcje zegarka

Alarm (budzik)
Barometr
Kompas
Otwarty balans
Radio controlled
Termometr
Strefy czasowe
Timer
Wysokościomierz

Nowość
WYPRZEDAŻ
Menu
img

Nie znaleziono produktów spełniających podane kryteria lub szukany produkt został już całkowicie wyprzedany i nie ma możliwości jego zamówienia

Kolekcja męskich zegarków ATLANTIC SEACLOUD to z całą pewnością propozycja dla mężczyzn poszukujących eleganckiego i dobrze wykonanego dodatku do stylizacji biznesowej, a także na co dzień. Producent postawił tu przede wszystkim na solidną konstrukcję opartą na stali, z której wykonana jest zarówno bransoleta (z możliwością regulacji wielkości) każdego z przedstawionych tu modeli, jak i koperta. Wszystko to utrzymano w stonowanej kolorystyce, co dodatkowo podkreśla fakt, iż czasomierze z tej serii otrzymały tylko dwa kolory tarcz – biały i czarny. Dobrze widoczne wskazówki oraz wysmakowane wzornictwo to natomiast godne uzupełnienie pierwszego, dobrego wrażenia podczas zapoznawania się z tymi modelami oraz użytkowania ich.

Szwajcarska jakość i prestiż kolekcji ATLANTIC SEACLOUD opiera się również na kilku dodatkowych niuansach, które, choć niewidoczne na pierwszy rzut oka, mogą przesądzić wręcz o wyborze jednego z tych zegarków męskich. Najbardziej istotnym elementem jest tu z całą pewnością szafirowe szkło. Jego budowa gwarantuje, że podczas użytkowania zakupiony zegarek wyjdzie bez szwanku z niejednej przypadkowej sytuacji mogącej przyczynić się do jego uszkodzenia. Twarda powierzchnia szkła osłaniającego mechanizm jest odporna na zarysowania, a więc dba o jak najdłuższe utrzymanie wybranego modelu zegarka w jak najlepszym stanie. Warto tu także wspomnieć o tym, że produkty te mogą pochwalić się wodoszczelnością na poziomie klasy 100M, funkcją stopera oraz datownika, a także wykorzystaniem precyzyjnego mechanizmu kwarcowego.

Stawiając na kolekcję męskich zegarków ATLANTIC SEACLOUD i dokonując zakupu w naszym sklepie internetowym, mają Państwo również możliwość skorzystania z:
- dwuletniej gwarancji oraz profesjonalnego serwisu pogwarancyjnego,
- doradztwa naszego zespołu (zajmujemy się nie tylko dystrybucją zegarków, ale również rozwijamy naszą najstarszą w Polsce firmę zegarmistrzowską),
- szerokiego wyboru asortymentu dedukowanego Panom (zarówno modele sportowe, jak i eleganckie, na pasku, na bransolecie oraz z każdym typem mechanizmu).
Zapraszamy do składania zamówień!

Filtruj
Opinie o sklepie (dodaj opinię)
Super obsługa!!! wracam już do nich nie pierwszy raz Więcej...
GranKanarios
Majstersztyk, najlepsza cena na necie. Rożnica miedzy ceną sklepową to 300 zł Wysyłka expres firma DPD Więcej...
Artur
Jolanta
Panowie znają się na robicie, bardzo dziękuję W