Zegarki radiowe

Osobom, które chcą mieć pewność, że ich czasomierz pokazuje zawsze właściwy czas, możemy zaproponować nowoczesne zegarki sterowane falami radiowymi. Dostępne w tej kategorii urządzenia zostały zaprojektowane i wykonane przy użyciu najwyższej jakości komponentów, w ten sposób, aby nie wymagać ręcznego korygowania godziny (np. w przypadku zmiany czasu z letniego na zimowy). Pierwszy zegarek sterowany radiowo został wprowadzony na rynek na początku lat osiemdziesiątych XX wieku. Na chwilę obecną czasomierze automatycznie aktualizujące lokalny czas mogą poszczycić się wieloma zaawansowanymi funkcjami, dzięki czemu są w stanie nie tylko wskazać precyzyjnie godzinę, ale także miejsce, w którym się znajdujemy, czy dokładnie ustalić przebytą trasę.

Jakie zegarki sterowane radiowo posiadamy w ofercie?

Dostępne w naszym asortymencie czasomierze bazują na najnowocześniejszych technologiach, dzięki czemu nie trzeba martwić się o ustalenie właściwej godziny. Oferowane przez nasz sklep zegarki sterowane falami radiowymi stanowią urządzenia praktycznie bezobsługowe, które, aby poprawnie funkcjonować, nie wymagają żadnych przeglądów. W naszej ofercie można znaleźć, chociażby innowacyjne czasomierze z serii Casio Waveceptor wyposażone w mechanizm, który za pomocą sygnału radiowego automatycznie synchronizuje zegarek z zegarem atomowo-cezowym znajdującym się w Brunszwiku, uchodzącym za jeden z najdokładniejszych zegarów na całej kuli ziemskiej. Prezentowane modele dodatkowo wykorzystują technologię zasilania energią słoneczną Tough Solar, dzięki czemu nie tylko wskazują precyzyjnie czas, ale także nie wymagają wymiany baterii. Niektóre z czasomierzy z tej linii zostały ponadto wyposażone w energooszczędną technologię Bluetooth, która gwarantuje niskoemisyjną wymianę danych poprzez naciśnięcie jednego guzika.

Jakie jeszcze funkcje może posiadać zegarek radiowy?

Chcąc sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających klientów, dołożyliśmy wszelkich starań, aby oferowane przez nas czasomierze odznaczały się nie tylko solidnym wykonaniem, ale także mnogością funkcji. Zegarek radiowy ze światowym czasem wraz z kalendarzem automatycznym z całą pewnością przypadnie do gustu globtroterom, natomiast wodoszczelność do 200 m, pozwalająca na swobodny kontakt z wodą, bez wątpienia zadowoli miłośników nurkowania. Proponowane przez nas zegarki sterowane falami radiowymi zostały też wyposażone w funkcję automatycznego podświetlania, pięciu alarmów dziennych oraz możliwość wyciszania dźwięków.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl