Serwis i naprawa zegarków Szwajcarskich

Zegarki szwajcarskie są znane na całym świecie i doceniane za precyzję chodu i jakość wykonania. Jednak nawet one mogą ulegać usterkom. Są skomplikowanymi urządzeniami, dlatego wyłącznie specjalista powinien zajmować się ich naprawą. Oferujemy profesjonalny serwis zegarków szwajcarskich. Działamy na rynku ponad 120 lat, dlatego możesz nam zaufać.

 

Serwis zegarków szwajcarskich

Szwajcarskie zegarki nie bez przyczyny są doceniane na całym świecie. Mają świetnie zaplanowane konstrukcje, a ich mechanizmy wyróżniają się precyzją i niezawodnością. Są także wykonywane ze świetnych materiałów i nieraz zaskakują pięknym wzornictwem. Z tego powodu w przypadku usterki warto dokonać naprawy, żeby dodatkowo przedłużyć „życie” urządzenia. Oferujemy serwis zegarków szwajcarskich, który może dotyczyć zarówno regulacji nowego urządzenia, jak i prac konserwacyjnych, renowacyjnych czy pomniejszych napraw zabytkowych czasomierzy.

 

Serwis zegarków szwajcarskich – kompleksowa pomoc

Zajmujemy się kompleksową naprawą zegarków szwajcarskich. Możemy serwisować zarówno nowe urządzenia, jak i zabytkowe. W przypadku tych pierwszych zalecamy wykonywanie cyklicznego serwisu, najlepiej co około 5 lat. Dobrym pomysłem będzie także przegląd czasomierza przy okazji wymiany baterii, jeżeli model jest kwarcowy. Oczywiście, zabytkowe egzemplarze także wymagają okresowej konserwacji, jednak najpierw warto przeprowadzić gruntowną renowację.

Wykonujemy drobne naprawy związane na przykład z wymianą paska czy szkła, jednak podejmujemy się także skomplikowanych zadań wymagających sprawdzenia działania mechanizmu, analizy jego pracy i wymiany poszczególnych części. Warto podkreślić, że z czasem oliwa pokrywająca różne elementy urządzenia zatraca swoje właściwości, odkłada się na komponentach w postaci brudu, co w niektórych przypadkach może nawet doprowadzić do zatarcia mechanizmu.

Zegarek można porównać do samochodu. Każdy pojazd, niezależnie od wieku czy klasy, wymaga okresowego serwisu. Zapraszamy do skorzystania z naszej oferty, ponieważ mamy wieloletnie doświadczenie i od lat zajmujemy się naprawą i dystrybucją czasomierzy. Wykorzystujemy tradycyjne i nowoczesne techniki zegarmistrzowskie, dysponujemy też profesjonalnymi urządzeniami diagnostycznymi.

 

Fachowe usługi zegarmistrzowskie

Doskonale znamy konstrukcje czasomierzy Tissot, Certina, Atlantic, Doxa i innych szwajcarskich marek. Dysponujemy sprawdzonymi częściami zamiennymi wysokiej jakości, które sprawdzą się także w przypadku szczególnie rzadkich egzemplarzy. Nieprzypadkowo uzyskaliśmy liczne dyplomy i rekomendacje. Przestrzegamy również przed korzystaniem z niesprawdzonego serwisu, ponieważ skutki takich usług mogą być fatalne. Zapewniamy profesjonalną naprawę czy renowację szwajcarskich zegarków, ale też czasomierzy innego pochodzenia. Dzięki naszej pomocy Twój zegarek szwajcarski będzie spełniać swoje zadanie przez długie lata. Zapraszamy do skorzystania z oferty i konsultacji.

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl