Biuro Obsługi Klienta:
Opcje przeglądania
Dane podstawowe
Koperta - kształt
Więcej filtrów wyszukiwania

zegarki kieszonkowe Tissot

Cena od do
Dostępny od ręki
Przedsprzedaż
  • -12%
Dostępny od ręki
  • -12%
Dostępny od ręki
  • -12%
Przedsprzedaż
  • -12%
Przedsprzedaż
  • -12%

Dbając o jakość oraz odpowiednie wzornictwo naszych produktów, zawsze staramy się wybierać dla Państwa wyłącznie najlepsze marki i najciekawsze kolekcje. Zegarki kieszonkowe stanowią dziś mniejszość na rynku zegarmistrzowskim, jednak wciąż są popularne wśród niektórych klientów. Kojarzą się nam z wysokim poziomem elegancji, posiadają niesamowitą precyzję wykonania, a samo oglądanie ich może dostarczyć niejednej osobie satysfakcji estetycznej. Jako dystrybutor marki Tissot włączyliśmy je więc do naszej stałej oferty – z sentymentu oraz aby złożyć wyrazy uznania typowi czasomierzy, które trafiały w ręce naszej rodzinnej firmy na początku jej działalności.

W kategorii tej należy dokonać prostego rozróżnienia modeli zegarków kieszonkowych Tissot, gdyż część z nich reprezentuje klasyczną budowę i ozdobną stylistykę, która zwróciłaby uwagę każdego dżentelmena, podczas gdy reszta należy do grona projektów sportowych. W pierwszym przypadku mają Państwo do czynienia z asortymentem wykorzystującym:cyfry arabskie lub rzymskie, mechanizm nakręcany ręcznie, stalową kopertę antyalergiczną oraz osłonę mechanizmu wykonana z utwardzonego szkła mineralnego.

Drugą część naszej oferty zegarków kieszonkowych tej marki reprezentują funkcjonalne modele sportowe. Poznać to można zarówno po stylistyce projektu, jak i opcjach dodatkowych, które oferują. Konsument, który zdecyduje się na nabycie jednego z nich, może liczyć na to, że wraz z przesyłką otrzyma kieszonkowy zegarek Tissot zdolny pełnić funkcję kompasu, stopera, termometru, kalendarza, alarmu i wyświetlać prognozę pogody. Dodatkowo w produktach tych możliwe jest ustawienie drugiej strefy czasowej, korzystanie z podświetlenia oraz stała kontrola nad poziomem naładowania baterii z uwagi na specjalny wskaźnik, który informuje o tym parametrze użytkownika.

Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl